Mieszkanie Stajenna | proj. Partner Design

Mieszkanie Stajenna | proj. Partner Design

Biel, szarość, drewno, duża ilość roślin i miękkie tekstylia – tak w skrócie można opisać wnętrze zaprojektowane przez biuro architektoniczne – Partner Design. 

Oprócz niezwykle przemyślanej kolorystyki i zestawienia faktur, warta uwagi jest doskonała aranżacja, która przyczyniła się do tego, że pomimo niedużego metrażu, udało się stworzyć przestronne i funkcjonalne mieszkanie

Przy niewielkim metrażu, najlepiej wprowadzić jedynie symboliczne rozgraniczenie pomieszczeń, takich jak hol, salon, jadalnia czy kuchnia. To, podobnie jak zastosowanie tej samej podłogi na całej powierzchni, wpływa na optyczne powiększenie wnętrza. 

Jak urządzić małe mieszkanie? Przedstawiamy najlepsze projekty

Dekoracyjności i szykowności dodają aranżacji złote detale, takie jak lampy czy umywalka nablatowa, która doskonale odbija światło w szarej łazience.

Zaaranżuj podobną łazienkę w swoim domu z naszymi produktami

Przy niewielkich metrażach, ważne jest również odpowiednie oświetlenie mieszkania. Dobrze zaprojektowane sprawi, że wydobędziemy z wnętrza to, co najlepsze oraz stworzymy pożądany klimat. W tej roli doskonale sprawdzi się nowoczesne oświetlenie techniczne, takie jak reflektory, oprawy natynkowe oraz wpuszczane. Ich dyskretna forma nie zakłóca aranżacji, a ich obecność w domu znacznie zwiększa komfort życia. 

Aby uniknąć efektu surowego wnętrza, zadbano o dużą ilość miękkich dekoracji, takich jak dywan, poduszki czy pledy. Wnętrze nabiera nowoczesnego sznytu dzięki zastosowanej modnej lampie ze szkła oraz oryginalnie wykończonej ścianie (szarość pojawia się tylko na niektórych, ponieważ w nadmiarze mogłaby przytłoczyć projekt).

Całość jest niezwykle miła dla oka, ale nie to jest najważniejsze. Patrząc na tę realizację, mam wrażenie, że mieszkanie jest niezwykle wygodne i funkcjonalne, a to czyni ten projekt udanym w 100%. Zgadzacie się z moją opinią?

Meble dostępne w naszych showroomach: Internity Home i Prodesigne

Proj. Partner Design

fot. Zajaczkowski Photography

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Krzysztof Majerski

Specjalista // Ogrzewanie, wentylacja
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków