Niesamowite zderzenie natury z nowoczesnością (LOFT Magdalena Adamus)

Niesamowite zderzenie natury z nowoczesnością | proj. LOFT Magdalena Adamus

Przed Wami dom, który zachwyca nie tylko wnętrzem, ale również samym wyglądem zewnętrznym. Jest to prosta, bardzo geometryczna bryła. Niesamowity efekt potęguje zestawienie tej nowoczesnej formy z naturą, która wygląda na nieokiełzaną. Piękny krajobraz ogrodu, dzięki licznym przeszkleniom w domu, wlewa się do wnętrza sprawiając, że jest jeszcze bardziej przestronne, jasne i po prostu atrakcyjne wizualnie. Ta bliskość przyrody przypomina o nierozłącznej symbiozie człowieka z natura.

Zapraszamy do środka

Wewnątrz domu panuje raczej pomieszanie dwóch kierunków architektonicznych. Z jednej strony odbijają się tu echa klasycznej estetyki, którą przełamuje na przykład bardzo nowoczesna kuchnia. Umiłowanie prostych linii i dość oszczędnej kolorystyki przełamuje drewno, które znacznie ociepla atmosferę w domu i jeszcze mocniej dopełnia fascynację rozwiązaniami bliskimi naturze. We wnętrzu znajdziemy również designerskie smaczki, na przykład w postaci oświetlenia. Ponadto uwagę zwracają ekskluzywne tkaniny, a także „staromodny” dywan znajdujący się w gabinecie. I pomyśleć, że jeszcze niedawno uważałam go za relikt przeszłości. Konotacje z nim związane sprawiają jednak, że wnętrze z nim w roli głównej staje się bardziej udomowione, przytulne i po prostu chce się w nim przebywać. Wy też tak macie? Dajcie znać w komentarzach!

Zobaczcie czym się kierować urządzając EKODOM >>

Projekt architektoniczny arch. Jacek Droszcz
Photo: TOM KUREK

Urządzanie domu lub remont kojarzy się Wam z udręką? Jeżdżenie od sklepu do sklepu i brak pomocy rzeczywiście mogą być uciążliwe. Internity Home wychodzi na przeciw Waszym wymaganiom! W jednym miejscu na 2500 m2 znajdziecie cały przekrój produktów do wyposażenia wnętrz oraz pomoc specjalistów w danych dziedzinach.

Zobacz adresy i przyjdź >>

W naszych showroomach znajdziesz największy wybór płytek

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków