Niesamowity loft z antresolą | proj. One Design, architekt Monika Pniewska

Niesamowity loft z antresolą | proj. One Design, architekt Monika Pniewska

Witajcie w pięknym lofcie z antresolą – rozgościcie się! Aksamitna sofa wykończona w modnej butelkowej zieleni aż się o to prosi, a czarno – miedziany stolik zaprasza na wspólną, aromatyczną kawę. A może wolicie zaprzyjaźnić się z klasykiem designu – butterfly chair? Architektka Monika Pniewska we współpracy z One Design zadbała o to, aby każdy odnalazł w tym wnętrzu coś dla siebie.

Loft z antresolą, który zachwyca przytulnością

Mieszkania znajdujące się w kamienicy zazwyczaj charakteryzują się wysokimi sufitami. To, szczególnie przy mniejszym metrażu, stwarza doskonałe warunki do wygospodarowania antresoli – miejsca, które w mieszkaniach typu open space, mogą stanowić prywatną przestrzeń dla domowników. Po to rozwiązanie sięgnięto i w przypadku zaprezentowanego projektu, a schody prowadzące na antresolę stały się kolejnym mocnym punktem tego miejsca.

Mieszkanie w kamienicy – prestiż czy udręka?

Motywem, który wyznacza estetykę tego wnętrza, jest oczywiście styl industrialny. Takie elementy jak betonowa posadzka, autentyczna cegła na ścianach przywołująca niepowtarzalny klimat kamienic, metalowe belki przy suficie i oczywiście niespotykane meble wykonane z płyty OSB, podkreślają loftowy wydźwięk tego wnętrza.

Loft udomowiony

Na rzecz udomowienia słynącego z zamiłowania do surowych form stylu industrialnego, działa oczywiście drewno, ale też mini – salon utrzymany w kobiecej estetyce glamour. To wszystko jest tak wyważone, harmonijne i pełne smaku, że sama mogłabym tu zamieszkać. A Wy? Co sądzicie o tym projekcie?

To jest wzór na sukces

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków