Nowa odsłona vintage w mieszkaniu na warszawskiej Woli

Nowa odsłona vintage w mieszkaniu na warszawskiej Woli

Do wnętrza zatopionego w brązach i beżach zakradła się butelkowa zieleń, która idealnie wkomponowuje się w mikroklimat panujący w mieszkaniu zlokalizowanym na warszawskiej Woli. Wraz z meblami retro, licznymi plakatami i wyselekcjonowanymi oprawami oświetleniowymi przywołuje skojarzenia z designem minionych lat. Autorska interpretacja pracowni KW Studio stylu vintage wprowadza nas w zupełnie nowy wymiar rzeczywistości, gdzie stare łączy się z nowym, a sztywne zasady istnieją tylko po to, aby doświadczony architekt mógł przefiltrować je przez spersonalizowane potrzeby inwestora i w efekcie stworzyć jedyną w swoim rodzaju przestrzeń. 

 

salon butelkowa zieleń
proj. KW Studio | foto: Oni Studio

 

Pełna harmonia

W projekcie dominują naturalne materiały i kolory. W strefie dziennej jedynym kontrapunktem stonowanej aranżacji jest modna butelkowa zieleń, która w towarzystwie drewna, eleganckich form i tekstur, prezentuje się niezwykle szlachetnie. We wnętrzu królują lekkie meble na nóżkach, typowe dla estetyki vintage. Nie brakuje tutaj sztuki, która podkręca stylizację i decyduje o jej wyjątkowym charakterze. 

 

 

W otulinie drewna

Całe wnętrze jest bardzo harmonijne, co wynika z konsekwencji i sprecyzowanej wizji architekta. Oprócz nienagannej estetyki, projekt jest przemyślany także pod względem funkcjonalności. Otwarta przestrzeń, w której różne strefy przenikają się, tworząc jeden spójny obraz, mają jasno wydzielone zadania. Wrażenie głębi buduje żonglowanie różnymi odcieniami drewna, które jednocześnie ocieplają aranżację. 

 

 

Z nutą boho

Elementem aranżacji łazienki uwydatniającym inne składowe projektu poprzez skontrastowanie z nimi, są płytki z kolekcji Sunset marki 41zero42, dostępnej w showroomach z Grupy Internity Home. Zabawa geometrią wprowadza nutę klimatu boho, która przełamuje monotematyczny charakter wnętrza.

 

Zobacz płytki z linii Sunday od 41zero42 >>

 

Mix&Match

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków