Oaza przytulności | proj. Hola Design

Oaza przytulności | proj. Hola Design

Przed Wami projekt pięknie zaaranżowanego mieszkania, w którym ja osobiście mogłabym zamieszkać. Ogólnie rzecz ujmując, możemy je opisać jako niezwykle przytulne i ciepłe jednakże każde wnętrze ma swojego rodzaju smaczki warte podpatrzenia. W salonie i jadalni główną role odgrywają szarości i beże, które jeszcze bardziej ocieplono drewnem. Okazałe zasłony i inne „ciepłe” tekstylia, takie jak dywan czy poduszki rozłożone na okazałym narożniku, sprawiają że wnętrze otula elegancją i przytulnością. 

 

Stwórz podobne wnętrze

 

Kuchnia z kolei została utrzymana w surowej i bardzo nowoczesnej estetyce. Białe, minimalistyczne meble kuchenne optycznie powiększają wnętrze, a oszczędne w formie oświetlenie wpuszczane doświetla każdy jego zakamarek, a tym samym nie zakłóca panującej tu prostoty. Zastosowane gdzieniegdzie drewno, np. w postaci blatu czy niektórych frontów szafek nieco ociepla aranżację. 

W domu znajdują się dwie łazienki. W pierwszej na pierwszy plan wysuwają się cementowe płytki w stylu patchwork. Mocny wzór zastosowano zarówno na ścianach i na podłodze, dlatego też reszta wyposażenia pozostała stonowana. 

 

 

Druga łazienka jest urządzona w stylu spa. Wolno stojąca wanna, drewnopodobne płytki i świeczki – to wszystko sprawia, że tak zaaranżowane wnętrze będzie nas nieziemsko relaksowało po powrocie z pracy czy szkoły. 

 

 

Sypialnia również otula ciepłem i zarazem elegancją. Taki efekt uzyskano dzięki wykorzystaniu wykładziny, modnej tapicerowanej ściany nad łóżkiem,  a także miękkim tekstyliom. W oknie pojawia się stylowa roleta rzymska, która nie tylko estetyzuje wnętrze, ale też osłania przed promieniami słońca i ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. 

 

ROLETY RZYMSKIE, ŻALUZJE CZY SHUTTERSY? wybieramy oprawę okna

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków