Odważny projekt z licznymi akcentami kolorystycznymi | proj. KK Architekci

Odważny projekt z licznymi akcentami kolorystycznymi | proj. KK Architekci

Przed Wami projekt wnętrza dla młodej, odważnej kobiety zrealizowany przez biuro projektowe KK Architekci. Postanowiliśmy je Wam zaprezentować, ponieważ nie ma nic wspólnego ze sztampą i pokazuje jak w ciekawy sposób można połączyć nowoczesny styl, żywe kolory i klimat starej kamienicy. 

Feeria barw, faktur i form 

W tym projekcie znajdziemy całe bogactwo żywych kolorów, faktur i form, które przełamano dość surową w odbiorze posadzką z lakierowanego betonu oraz metalową zabudową. Jednak to takie smaczki, jak dekoracyjne grzejniki w trochę industrialnym klimacie, intensywne barwy, stylowe fototapety i dekoracyjne sztukaterie tworzą mieszkanie, od którego nie można oderwać oczu. 

Dekoracyjne grzejniki, czyli funkcjonalność i design w jednym

Eklektycznie, ale pięknie

Teraz spokojnym krokiem przejdziemy do sypialni. Pierwsze, co poczujemy to miękkie podłoże zapewnione dzięki wyłożonej wykładzinie.

Wykładzina jest doskonałym rozwiązaniem do sypialni, ponieważ nie tylko uprzyjemnia każdy poranek, ale też wygłusza pomieszczenie.

Dalsza część doznań, to niekończące się zachwyty nad modnym industrialnym łożem z wygodnym tapicerowanym wezgłowiem, mini sztukaterią na suficie dodatkowo wyeksponowaną szarością i okazałą lampą, a także fototapetą wyglądającą jak obdrapany tynk, która doskonale koresponduje ze stylowym i wyglądającym na wiekowe lustrem. 

Łazienka inne niż wszystkie

Dla odświeżenia umysłu (rzecz jasna), odwiedzamy łazienkę, która nie ma nic wspólnego z szeroko pojętą sztampą. Moim zdaniem, jest ona wspaniałą inspiracją dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na oryginalną aranżację salonu kąpielowego. 

Po pierwsze, zachwyca żółtymi akcentami oraz przede wszystkim charakterną tapetą wyłożoną na suficie. Jest ona odporna na działanie wilgoci i tylko taki produkt możemy wykorzystywać w takich pomieszczeniach, jak łazienka. W tym przypadku jest to konkretnie tapeta WUNDERKAMMER włoskiej marki Wall & Deco (dostępna w naszych showroomach). Dla zharmonizowania aranżacji zdecydowano się na proste meble łazienkowe oraz tak samo oszczędną w formie armaturę. 

Co sądzicie o tym projekcie? Chcielibyście tak u siebie? 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Dariusz Domański

Specjalista // Ogrzewanie, wentylacja
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków