Piękna aranżacja wnętrza | proj. Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz

Jestem przekonana, że ta aranżacja mieszkania skradnie Wasze serca, tak samo bardzo jak moje. Dlaczego? Bowiem pani arch. Anna Maria Sokołowska zadbała o to, aby zapanowała tu nie tylko wyjątkowa harmonia i elegancja, ale też żeby nie wiało tu sztampą. Każdy najmniejszy szczegół pasuje do siebie, a motywy przewodnie aranżacji są powielane w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu od razu widać, że projekt stanowi jedną, spójną całość… i to jaką piękną!

Subtelne piękno z pomysłem

W przedstawionej aranżacji króluje mistrzowskie połączenie szarości, złota, pastelowego różu, marmuru oraz drewna. Dosyć nostalgicznego charakteru wnętrzu dodają szafki kuchenne z przeszkleniami i klasyczny parkiet, a delikatnej zadziorności – oryginalne, skórzane uchwyty zastosowane przy meblach kuchennych.

Na naszą uwagę zasługują również pięknie zaaranżowane łazienki. Jedna z nich jest skąpana w marmurze dopełnionym złotymi detalami. To dosyć odważny projekt, ale połączenie tak ,,luksusowych” materiałów z minimalistyczną estetyką, dało w rezultacie zachwycający efekt. W drugiej łazience zastosowano podobne połączenie, jednakże tu złotą mozaikę i marmurowe płytki przełamano czarną armaturą i w tym samym wybarwieniu szafką podwieszaną.

Co sądzicie o tym projekcie? Podzielcie się wrażeniami w komentarzach!

Projekt:Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz
Zdjęcia:

fotomohito

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków