Przebudowa domu jednorodzinnego | Proj. Zup-a | IH - Internity Home

Przebudowa domu jednorodzinnego | Proj. Zup-a

Przebudowa domu jednorodzinnego u podnóża Beskidów

Aranżacja wnętrza domu, zlokalizowanego na obrzeżach Bielska-Białej, u podnóża Beskidów. Z okien roztacza się piękny i malowniczy widok na okolicę. Budynek szeregowy, o trzech kondygnacjach z garażem. Przebudowa zakłada podział na strefy funkcjonalne związane z mieszkaniem, relaksem i pomieszczeniami sypialnymi. 

Głównym założeniem była zmiana układu parteru i wydzielenie za garażem nowej strefy wypoczynkowej, w której zaprojektowano saunę oraz znajdujący się przy niej płytki zbiornik wody do relaksu po zażyciu kąpieli w saunie.

Na piętrze, w centralnej części zlokalizowano kuchnię otwartą na salon z kominkiem oraz jadalnię w przeszklonej loggi. Również na piętrze znajduje się główna sypialnia z prywatną łazienką, natomiast na drugim piętrze zaprojektowano pozostałe sypialnie lub pokoje dla gości.

Dzięki jasnym kolorom i otwartej przestrzeni uzyskano przestronność, którą potęgują przeszklenia z widokiem na ogród. Głównymi materiałami użytymi we wnętrzu są patynowana czarna blacha oraz naturalna cegła.

Zobaczcie więcej projektów Zup-a

 

Wygodne narożniki znajdziecie u nas - Przyjdźcie!

Polecane stoliki kawowe

Chcecie urządzić stylowo swoje mieszkanie? Koniecznie przyjdźcie do nas! Zobaczcie adresy naszych showroomów ►

 

Zapytaj // naszego eksperta

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków