Przepiękny dom w nowoczesnym duchu | proj. formativ

Przepiękny dom w nowoczesnym duchu | proj. formativ

Przed Wami przepiękny projekt domu zrealizowany przez biuro architektoniczne formativ. Oprócz oczywistych i widocznych na pierwszy rzut oka walorów estetycznych, realizację tę wyróżniają praktyczne rozwiązania. W oknach pojawiły się rolety rzymskie, które w salonie doprawiono okazałymi zasłonami. To one w połączeniu z drewnianą podłogą, przyjemnym wizualnie dywanem i sporym narożnikiem tworzą przytulny pokój dzienny. Wyrafinowania i elegancji dodają zastosowane sztukaterie oraz tapeta, która pojawiła się tylko na jednej ze ścian. 

Estetyka podążająca za funkcją

Głównym punktem programu jest oczywiście widowiskowa klatka schodowa. Jej aranż tworzą nie tylko filigranowe schody, ale przede wszystkim ogromne, półokrągłe okno, które wpuszcza do wnętrza ogromną ilość naturalnego światła i w oczywisty sposób estetyzuje wnętrze. Tutaj ma swoje miejsce także kącik do pracy, który rozdzielono od reszty wnętrza nieco industrialnym przeszkleniem. Dla wzmocnienia loftowego charakteru, na ścianie znalazł się czarny kamień.

Mozaika w domu – niespotykane kompozycje w kuchni i łazience

Warta uwagi jest również aranżacja kuchni. Pomimo dość niedużego metrażu udało się stworzyć naprawdę przestronne miejsce. Równoległy układ mebli, gdzie po jednej stronie wydłużony blat pełni także rolę wyspy, okazał się być strzałem w dziesiątkę. Tak samo wybór kolorystyki (aranżację zbudowano na zasadzie kontrastu). Białe, wysoko-połyskowe meble optycznie powiększają wnętrze, a czarne detale przełamują całość.

Jeśli cenicie sobie wysoką jakość obsługi oraz produktów – zapraszamy do naszych showroomów. Tu czeka Was nie tylko profesjonalne doradztwo, ale też w jednym miejscu znajdziecie cały przekrój produktów do wyposażenia wnętrz – od mebli, po tkaniny, tapety, deski podłogowe, ceramikę, sanitarkę, po ogrzewanie. Zapraszamy!

To w naszych salonach znajdziesz najszerszy wachlarz produktów

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków