Przytulny dom w nowoczesnym stylu | proj. MAKA.STUDIO

Przytulny dom w nowoczesnym stylu | proj. MAKA.STUDIO

Albo czujesz ten projekt, albo nie. Twoje serce musi zacząć szybciej bić już na pierwszy rzut oka. Gdy zatrudniasz architektka i widzisz wizualizację swojego przyszłego miejsca na ziemi, nie możesz zgadzać się na kompromisy, łudząc się, że w końcu dana lampa zacznie Ci się podobać. Ogólny zamysł aranżacji musi od razu skraść Twoje serce i koniec kropka.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy specjalisty przy urządzaniu domu – przyjdź do naszych showroomów >>

ZOBACZ ADRESY

Przytulna nowoczesność

Gdy po  raz pierwszy zobaczyłam realizację domu według projektu biura architektonicznego MAKA.STUDIO wiedziałam, że muszę pokazać Wam to wnętrze. Panująca tu nowoczesna klasyka otulona przytulnością zachwyca w każdym calu. Centrum stanowi salon połączony z kuchnią i jadalnią. Znajdziemy tutaj również nietypową klatkę schodową w postaci zakręconych schodów. One w połączeniu z industrialnymi lampami od Flosa znajdującymi się nad narożnikiem, dodają aranżacji pożądanego pazura. Kolorystyka mieszkania pozostaje w iście skandynawskim klimacie. Konsekwentnie króluje tu biel, szarości i drewno. Bardzo nowoczesną kuchnię architekci skontrastowali z krzesłami w jadalni w thonetowskim klimacie.

 

Sypialnia z nutą kobiecego glamour

Moją uwagę przyciągnęła także sypialnia, która jest urządzona w nieco eklektyczny sposób. Mieszanka nowoczesnej klasyki, glamour i stylu skandynawskiego – to połączenie dosyć ryzykowne, ale jak widzicie efekt zniewala!

Zobacz nasze pomysły na sypialnię w różnych stylach >>

Projekt łazienki

W tym projekcie zachwyciła mnie również łazienka. W samym jej centrum stoi duża wanna wolnostojaca o obłym kształcie. Funkcjonalności dodają jej zabudowane szafki w ultra minimalistycznym wydaniu. Marmurowe akcenty w postaci dodatków i heksagonów idealnie dopełniają całość i przełamują dość ostrożny projekt salonu kąpielowego.

 

W naszych showroomach kupisz wszystko czego potrzebujesz do wykończenia domu

 

Projekt: MAKA.STUDIO
Zdjęcia: Fotomohito

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Paweł Woźniak

Specjalista // Sanitariaty i łazienka
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków