Rebel yellow w industrialnym wnętrzu | Loft projektu Tilla Architects

Rebel yellow w industrialnym wnętrzu | Loft projektu Tilla Architects

K

olor coraz śmielej wkracza do wnętrz, wypierając dominującą w ostatnich latach, biel i szarość. Udowadnia to najnowsza realizacja biura architektonicznego TILLA Architects, które zaprojektowało nowoczesny loft w Żyrardowie. 

 

Jak ubrać wnętrza na nadchodzący sezon – kolory Pantone 2019

 

Mieszkanie o powierzchni 120 m2 zostało podzielone na część dzienną oraz wypoczynkową ulokowaną na antresoli. Salon z jadalnią i aneksem kuchennym znajduje się na pierwszym poziomie. Na poziomie drugim wydzielono sypialnię. 

Loftowy charakter jest silnie podkreślony ceglaną ścianą, metalową konstrukcją antresoli oraz belkami sufitowymi. Potęgują go industrialne elementy wyposażenia: metalowe hokery, stalowe wykończenia mebli, a także oświetlenie w formie projektorów na szynach. 

Mimo, iż tłem barwnym jest biel, zeszła ona na drugi plan dzięki wykorzystaniu powierzchni pokrytych czerwoną cegłą oraz akcentów barwnych w postaci żółtych i zielonych elementów wyposażenia.

Przypominamy, że rebel yellow jest jednym z najpopularniejszych kolorów tego roku, więc często będziemy widywać go w realizacjach architektów.

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków