Styl japandi we wnętrzach na wynajem | projekt: PIM Concept

Styl japandi we wnętrzach na wynajem | projekt: PIM Concept

 

Styl japandi we wnętrzach na wynajem to nie tylko chwilowy trend. Jego uniwersalny charakter oraz stonowana kolorystyka stanowią doskonałą podstawę do aranżacji mieszkań, które warto żeby wyróżniały się na tle rynku nieruchomości i jednocześnie zostawiały przestrzeń na personalizację. Doskonałym przykładem takiego podejścia jest realizacja pracowni PIM Concept

 

styl japandi we wnętrzach na wynajem
proj. PIM Concept | sesja zdjęciowa: Pietruszka Fotografia

 

Styl japandi we wnętrzach na wynajem – plusy

Styl japandi pojawia się we wnętrzach na wynajem nie tylko na fali swojej popularności. Przytulny minimalizm, z którego słynie to doskonała opcja do mieszkań, które wymagają zdefiniowania, ale w uniwersalnym ujęciu. Wartym rozpatrzenia argumentem jest również wysoka jakość materiałów, wprowadzająca do wnętrza factor ponadczasowości oraz zaistnienie na rynku nieruchomości premium.

 

,,Ze względu na przeznaczenie mieszkania zależało nam, aby było urządzone uniwersalnie i ponadczasowo. Styl japandi to jasne neutralne barwy i naturalne materiały, które będą przyjemne w odbiorze dla każdego, bez względu na płeć czy grupę wiekową. Dzięki temu, że ten dyskretny styl nie przemija, aranżacja nie będzie wymagała zmiany przez lata”.

PIM Concept

 

Wnętrza zaprojektowane przez renomowane pracownie architektoniczne mają zagwarantowane piękne i funkcjonalne rozwiązania oraz podnoszą prestiż nieruchomości na wynajem.

 

 

Czym charakteryzuje się wnętrze w stylu japandi?

Nieskomplikowane formy i spokojne kolory ziemi kreują otulającą domową atmosferę, jednocześnie zostawiając przestrzeń na indywidualizację wnętrza. Natomiast naturalne materiały tworzą przyjemny klimat oraz pozwalają na grę fakturami, która doskonale wybrzmiewa w minimalistycznych aranżacjach, gdzie nie znajdziemy kontrastowych połączeń barw i wzorów.

 

Nakładając warstwowo różne tekstury, szybko osiągniemy efekt przytulności, nawet jeśli mamy do czynienia z minimalistycznym wnętrzem.

 

styl japandi
proj. PIM Concept | sesja zdjęciowa: Pietruszka Fotografia

 

Aranżacja mieszkania na wynajem w stylu japandi

Mieszkanie na wynajem zaprojektowane przez PIM Concept ma 42 m.kw. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju.

Sercem strefy dziennej jest komfortowy narożnik zachęcający do wypoczynku. W kontrze do jego prostej formy stoi lustro o organicznym kształcie, które pięknie ,,zmiękcza” wnętrze i idealnie komponuje się z naturalną aranżacją. Lustro dodatkowo powiększa i rozświetla przestrzeń.

Aneks kuchenny łączy delikatnie beżowe fronty, wzorzysty kamień na blacie, fartuchu i podłodze oraz naturalne drewno. Całość doprawiono kroplą złota w prostej formie. Oszczędne i jednocześnie bardzo precyzyjne żonglowanie materiałami sprawia, że kuchnia charakteryzuje się ponadczasowością. Jej trwałość gwarantują najwyższej jakości materiały.

 

 

Oprócz kamienia i drewna, materiałem który determinuje odbiór całości jest tynk strukturalny zastosowany na części ścian. W niektórych miejscach pojawia się również klasyczna sztukateria, która w połączeniu z jodełką na podłodze tworzy klimat rodem z francuskich kamienic. Szlachetny sznyt wprowadza również plecionka wiedeńska.

Powtarzalnym detalem dekoracyjnym jest modne ryflowanie, które zastosowano na obudowie zaoblonej wyspy oraz na dekoracyjnej oprawie oświetleniowej. Lamelkowy motyw pojawia się również w łazience w formie płytek. Trójwymiarowa struktura pięknie wydziela strefę umywalkową oraz współgra z ceramiką o kamiennym wzorze. Szlachetnej elegancji całości nadają złote okucia oraz elegancka armatura a także gruby kamienny blat.

 

Ciekawym i niezwykle stylowym rozwiązaniem jest nisza na kosmetyki w strefie prysznicowej.

 

marmurowa łazienka ze złotą armaturą
proj. PIM Concept | sesja zdjęciowa: Pietruszka Fotografia

 

Zapytaj // naszego eksperta

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Wybrzeże

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków