Różowa łazienka | Projekt Milena Strus Mist Design | IH - Internity Home

Różowa łazienka | Projekt Milena Strus Mist Design

 

Różowa łazienka – doda energii a wieczorem zrelaksuje!

O wpływie barw na nasze codzienne życie i samopoczucie wiedziano już w starożytności. Niektóre z nich odprężają, inne dodają energii. Kwestia wprowadzenia koloru do łazienki jest szczególnie ważna – z jednej strony jest to miejsce, które ma nas naładować do działania, a  z drugiej powinno sprzyjać relaksowi, zwłaszcza pod koniec ciężkiego dnia. Takim kolorem na pewno będzie róż!

Różowe płytki Sartoria zagościły w nowej łazience zaprojektowanej przez architektkę Milenę Strus z pracowni Mist Design. Pomimo pudrowo-różowych płytek nie jest w tym wnętrzu słodko, a to dzięki znakomicie dobranej armaturze w kolorze czarnym. Różowe płytki ścienne ciekawie kontrastują z szarymi płytkami podłogowymi, tworząc idealny obraz wnętrza.

Róż i szary

Pudrowy róż i jasne szarości tworzą spokojny, harmonijny związek. Ich relacja jest wolna od zgrzytów, bo kolor szary zawsze pozostaje w cieniu i skutecznie łagodzi wszelkie konflikty. Obecność różu dodaje mu za to subtelnych rumieńców. Szarość i róż chętnie wchodzą w komitywę z innymi kolorami, zwłaszcza tutaj z czernią. 

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków