Sartoria Split & Fornace | IH - Internity Home

Sartoria Split & Fornace

Marka Sartoria powstała w 2018 roku. W swoich oryginalnych projektach płytkowych łączy wiedzę, doświadczenie wraz z nowoczesnym wzornictwem. Kolekcja płytek przeznaczona jest dla wszystkich, którzy kochają aranżację wnętrz, kolory i dekorację. Założeniem firmy jest stworzenie wyjątkowego stylu, rozpoznawalnego na całym świecie. Sartoria poprzez swoje kreatywne wzornictwo spełnia idee najbardziej nieoczywistych, wizjonerskich projektów. Proponuje niepowtarzalny, kontrastowy design, inspirowany często naturą. 

W projektach producenta Sartoria, wiodącym zamysłem są płytki tworzone ręcznie. Kolekcja Split & Fornace powstała w wyniku pasji, talentu i dbałości o szczegóły, dostępna w ośmiu kolorach, błyszczącym i matowym wykończeniu. Znajdują szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. 

 

SPLIT Loop szkliwiona terakota, która znajduje zastosowanie jako kreatywna ściana. Format 3D w rozmiarze 23,8 x 10 x 12 cm 

Fornace sycylijska terakota w kształcie cegiełek, ręcznie szkliwiona, idealna na ścianę i podłogę, dostępna w rozmiarze 6×30 cm. 

Płytki Sartoria
Płytki Sartoria

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków