Siła designu, projekty z duszą i nutą historii - meble 366 concept | IH - Internity Home

Siła designu, projekty z duszą i nutą historii – meble 366 concept

Znakomity styl vintage jest niejednorodny, niedookreślony i wymykający definicjom. Prawdziwa gratka dla indywidualistów i osób, które nie poprzestają na banalnych rozwiązaniach. Vintage w mistrzowski sposób miksuje cytaty z przeszłości i nowoczesne inspiracje, łącząc je w oryginalnych zestawieniach.

W dobie dużego zainteresowania stylem vintage i retro, niektóre meble z lat 60. stają się ponownie cenionymi skarbami, są poszukiwane przez kolekcjonerów i miłośników klasycznego designu.

Przywracanie oryginalnych projektów meblowych z drugiej połowy XX wieku i dostosowanie ich do współczesnych potrzeb to nie tylko szacunek dla tradycji, ale również sposób na wprowadzenie klasyki do nowoczesnego świata. Takie podejście pozwala na zachowanie historii i kultury oraz na przekazaniu unikalnych projektów kolejnym pokoleniom.

366 Concept to marka projektowa, która angażuje swoją kreatywność i duszę we wszystko, co robi. Wyróżnia się na rynku meblarskim. Skupia się na szerzeniu tradycji i piękna polskiego designu, dodając wartości wszystkim projektom.

Przez ożywianie najpiękniejszych ikon polskiego wzornictwa z drugiej połowy XX wieku, przyczynia się do zachowania dziedzictwa i historii. To połączenie starych wzorców z nowoczesnymi technologiami i pomysłami tworzy unikalną ofertę, która dociera zarówno do miłośników tradycyjnych, jak i nowoczesnych wzorców.

Fotel 366 to ikoniczny mebel zaprojektowany przez Józefa Chierowskiego w 1960 roku. Fotel ten jest często określany mianem symbolu polskiego designu i stał się popularny na przestrzeni połowy XX wieku oraz w późniejszych latach. Józef Chierowski, będący młodym projektantem wnętrz, stworzył ten model, który otrzymał numer 366.

Charakteryzuje się on charakterystycznym kształtem, a jego konstrukcja jest lekka, minimalistyczna i stylowa. Często wykonany jest z drewna, z wygodnym siedziskiem i oparciem. Ten mebel znalazł zastosowanie w różnych przestrzeniach, w domach, biurach czy restauracjach.

Fotel 366 jest doskonałym przykładem tego, jak projekt mebla może przetrwać i być nadal ceniony przez kolejne pokolenia dzięki swojej wyjątkowej estetyce i funkcjonalności.

W pięknym świecie ikon designu nie może być miejsca na kompromisy. W 366 Concept tworzy się meble, które odzwierciedlają wartości takie jak najwyższa jakość wykonania i materiałów, trwałość oraz zgodność z naturą. Dzięki nowoczesnej technologii są w stanie osiągnąć wyjątkowe wykończenie i skomplikowane detale, które definiują ikony modernizmu XX wieku.

Priorytetem dla marki jest wykorzystanie najlepszych materiałów jak sezonowane polskie drewno jesionowe i dębowe oraz wyselekcjonowanych tkanin tapicerskich najwyższej jakości. Tworzą meble, które nie tylko są eleganckie i wygodne, ale także wykonane w taki sposób, aby przez wiele lat wyglądały jak nowe. Skrupulatna selekcja najwyższej jakości materiałów jest jednym z filarów w 366 Concept.

Potrzebujesz wsparcia przy doborze mebli? Skontaktuj się z nami lub przyjdź do naszych salonów:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agata Pietrzak

  Specjalista // Meble
  ×

  Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

  doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
  ×

  Magda Lewandowska

  Specjalista //Meble
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Olsztyn

  Internity Home Wrocław

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków