Śmietankowe Caffe | Proj: Sojka & Wojciechowski | IH - Internity Home

Śmietankowe Caffe | Proj: Sojka & Wojciechowski

To już kolejny punkt lodziarni Śmietankowe Caffe, Zlokalizowany jest na warszawskiej Woli przy ulicy Jana Kaziemierza 35. I tym razem architekci z biura projektowego Sojka & Wojciechowski zadbali o niebanalny wystrój. Projekt wizualnie nawiązuje stylem do pierwszej siedziby kawiarni. Lokal jednak ma większy metraż, więc udało się zaaranżować nawet strefę zabaw dla dzieci, która została stworzona wspólnie z Small Human Design.
W kawiarni znajdziemy lody rzemieślnicze jak również sorbety (sorbety są w 100% wegańskie). Wszystkie produkowane są na miejscu. Możemy również napić się świeżo palonej kawy z Coffee Republic. Dla osób nie jedzących glutenu również znajdzie się coś słodkiego. Muffiny, desery lodowe, rurki z bitą śmietaną, panna cotta i pudding chia zaspokoją podniebienie najbardziej wybrednych. Smaki lodów zmieniają się codziennie. Jeżeli jesteście w okolicy wpadajcie koniecznie na lody według niepowtarzalnej receptury właścicieli. W różowej kawiarnia jest słodko i stylowo. Kolejne miejsce na mapie słodkich, różowych cukierni, lodziarni, kawiarni, barów i restauracji.
Dobór detali dodaje słodkości i wyjątkowości przez połączenie  tapicerowanych mebli z bardziej modernistycznymi krzesłami.
Zespół projektowy:
Konrad SOJKA
Mikołaj WOJCIECHOWSKI
Maciej Granecki

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków