Styl i emocje - wybierz tapety Casadeco | IH - Internity Home

Styl i emocje – wybierz tapety Casadeco

Francuski twórca tapet, paneli ściennych oraz tkanin, CASADECO, tworzy emocje i dzieli się swoim ciepłym, szykownym i ponadczasowym stylem. Gama produktów inspirowana jest miękką, wyrafinowaną i nowoczesną paletą kolorów, co zapewnia niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd.

 

WIZJA I STYL

U źródła ich pasji do produktu leży wybór najwyższej jakości papieru lub tkaniny, które następnie poddają najnowocześniejszym technikom przetwarzania. Bez względu na to, czy wybierzesz włókninę czy winyl, czy też decydujesz się na teksturę lub jej brak, surowiec ten ujawnia swoją wyjątkowość w sposób jednoznaczny. Tapeta Casadeco, zawieszona na ścianie, tańczy w świetle, tworzy interesujące cienie i fakturę. Wyjątkowe wzory, które wpisują się w każde wnętrze domu, pozostawiając niezapomniane wrażenie.

 

 

W zespole stylistycznym Casadeco znajdują się koloryści i projektanci, a wielu z nich jest związanych z marką od samego początku. Ich kreatywność i rozwijająca się wyobraźnia przekładają się na tworzenie jasnych i błyszczących wizualizacji, utrzymanych w harmonijnej i zrównoważonej palecie kolorów. Te wizje doskonale pasują do różnych gustów i stylów wnętrz.

Zapraszamy do showroomów Internity Home po więcej wzorów przygotowanych przez Casadeco!

 

 

W salonach Internity Home możesz liczyć na wsparcie przy urządzaniu swojego domu. W jednym miejscu urządzisz się od A do Z. Napisz do nas:

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Katarzyna Położniak

  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Olsztyn

  Internity Home Wrocław

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków