Styl industrialny przenosi się do świata luksusu – Radomonte Kira

Marka RADOMONTE narodziła się z kreatywności firmy GEDA. Producent luksusowych kolekcji armatury łazienkowej i kuchennej. To marka armatury łazienkowej, kuchennej, która swój wyjątkowy charakter ukazuje w ekskluzywnym zastosowaniu stali nierdzewnej.  Nowoczesne i innowacyjne produkty o funkcjonalnych, perfekcyjnych liniach, powstały z doświadczenia przedsiębiorcy i projektanta Stefano Macchiona.

Niezawodny materiał

Zastosowanie stali nierdzewnej, to gwarancja na długą żywotność produktu i ekstremalną odporność powierzchni na korozyjne działanie rdzy i czynników zewnętrznych. Ponadto, stal nierdzewna jest materiałem przyjaznym dla środowiska i nie wytwarza szkodliwych substancji ani dla ludzi, ani dla środowiska. Wybór ten jest zgodny z misją zrównoważonego rozwoju Radomonta, certyfikowaną przez markę Eco Energy System, która stawia na produkcję przyjazną środowisku. Ponadto wszystkie  produkty są projektowane z myślą o świadomym korzystaniu z wody i oszczędzaniu energii. 100% Made in Italy, produkcja która łączy w sobie fachowe rzemiosło i cechy nowoczesnej technologii.

Styl industrialny przenosi się do świata luksusu. Seria Kira, swoim wyglądem nawiązuje do najbardziej kultowego stylu, jednak jej linia jest łagodna i pełna wdzięku. Bardzo elegancka, minimalistyczna seria baterii łazienkowych Kira już jest dostępna we wszystkich salonach Internity Home.

 

 

Potrzebujesz wsparcia przy projekcie, wyborze produktów? Skontaktuj się z nami: 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty  Zapytaj // naszego eksperta

  Ewa Banasiewicz-Kieliszek

  Specjalista // Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków