Styl transitional | Design: Domagała Design | IH - Internity Home

Styl transitional | Design: Domagała Design

Styl transitional w projektowaniu wnętrz oznacza połączenie elementów tradycyjnych i współczesnych. To równowaga pomiędzy tym, co sprawdzone, a tym, co nowe – atrakcyjne i dające poczucie komfortu. Ponadczasowa klasyka doprawiona szczyptą nowoczesności. Warto przyjrzeć mu się bliżej, zwłaszcza że takie połączenia są teraz bardzo poszukiwane. Taką właśnie łazienkę, która mieści się w starej odrestaurowanej kamienicy zaprojektował architekt Filip Domagała, z pracowni Domagała Design.

Styl proponuje nam łagodne przejście z dawnego świata do współczesności. Pasaż, który łączy poszczególne elementy zaczerpnięte z dwóch pozornie nie pasujących do siebie światów. Jest to delikatne i subtelne wymieszanie, aby podkreślić najpiękniejsze cechy każdego z nich. Lubią go nie tylko osoby dojrzałe, ceniące sobie sprawdzone, ponadczasowe rozwiązania, ale też młode.

 

 

Szara łazienka w męskim stylu

W nowoczesnej szarej łazience nie brakuje klasycznych rozwiązań, jak wanna wolnostojąca, czy przepiękna stylowa bateria podłogowa Axor One w chromie. Kamienne klasyczne płytki w stylu szarego lastryko Living Ceramic, przepięknie korespondują z nowoczesnymi architektonicznymi płytkami Bisel w kolorze Pietra. Całość zwieńcza nowoczesne minimalistyczne oświetlenie.

 

 

DOMAGAŁA DESIGN autorska pracownia projektowaspecjalizuje się w architekturze wnętrz i krajobrazu. Ich obszarem działań jest również wzornictwo przemysłowe. Pasja do rzeczy dobrze zaprojektowanych przerodziła się w znakomicie prosperującą markę, która działa w Polsce, jak również zagranicą. Cenią proste formy, funkcjonalność, dobry design i precyzję wykonania. 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Żukowska

Specjalista // Wyposażenie Wnętrz 
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków