Style Boutique - łazienka, która zachwyca swoją wyjątkowością | IH - Internity Home

Style Boutique – łazienka, która zachwyca swoją wyjątkowością

Wnętrza butikowe to nie tylko znakomity i oryginalny pomysł na aranżację przestrzeni. To również styl życia, który uwielbiają indywidualiści. Style Boutique urzeka elegancją, wyjątkowym designem, pozostawiając wnętrze bardzo intymne. Nie bez znaczenia jest również lokalizacja takiego mieszkania, które znajduję się najczęściej w centrum miasta tętniącego życiem. Łazienki inspirowane butikowymi wnętrzami zaaranżowane są z luksusowych produktów. Przestrzenie te uwielbiają złoto, brązy połączone z energetycznymi kolorami płytek. Jeśli kochacie odrobinę luksusu, z pewnością przypadnie Wam do gustu łazienka urządzona w stylu boutiqe!

Samo zdefiniowanie słowa „butiq” jest prawie niemożliwe, jeśli chodzi o styl projektowania. Zazwyczaj są to projekty, które wychodzą poza ramy, charakteryzujące się elegancją i zmysłowością.  Powszechne jest także używanie charakterystycznych motywów w projekcie, aby nadać przestrzeni bardziej zdefiniowany charakter. Wnętrza butiq wprowadzają nas w magiczny świat projektowania wnętrza i pozwalają pobudzić wszystkie zmysły. 

Style Boutique | Łazienka zaprojektowana i wyposażona w Internity Home

 

Dziś chcemy zainspirować Was odważnym projektem łazienki w kolorze niebieskim z domieszką złota oraz ciepłego brązu. Zaokrąglona ściana pod prysznicem zainspirowała do wybrania płytek typu Kit-Kat, które pięknie podkreślają nietypowy kształt ściany w łazience. Do tego zniewalającego odcienia niebieskiego musiało dołączyć złoto. Złota lampa zwieszana oraz kinkiety w kolorze brązowego złota stanowią znakomitą biżuterię. Gwiazdą projektu jest umywalka Hushlab w kolorze Myrtle Gloss, która została ustawiona na zjawiskowej ciemnobrązowej szafce wiszącej. Dzięki tej szafce umywalkowej projekt nabiera lekkości. 

 

Umywalka i armatura Hushlab, płytka Fondovalle, płytka Marazzi,

Potrzepujesz projektu lub wsparcia przy wyborze produktów? Koniecznie skontaktuj się nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Ewa Banasiewicz-Kieliszek

  Specjalista // Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków