Subtelna elegancja w gdyńskim apartamencie | Proj: DETAL

Apartament w Fort Forest, który został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną DETAL, znajduję się w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Pracownia architektoniczna znana jest z projektów nietuzinkowych. Zapraszamy Was w podróż po wnętrzu, gdzie każdy szczegół został dopracowany z wyjątkową dbałością. 

Przepiękna i elegancka kuchnia, która tworzy idealną wspólną, otwartą przestrzeń z salonem i jadalnią, to kwintesencja dobrego smaku. Białe klasyczne szafki kuchenne, sięgające sufitu są delikatne i funkcjonalnie dopasowane do wnętrza. 

Kuchenna wyspa marmurowa wykonana jest z tych samych płyt co ściana nad blatem. Dzięki temu zachowano spójność i elegancję wnętrza.  Jeden detal wyspy od strony salonu jest wykonany z czarnego marmuru, który w bardzo nietuzinkowy sposób dodaje charakteru całej kuchni. Nad kuchenną wyspą w celu zapewnienia doskonałego oświetlenia blatu roboczego, wykorzystano nowoczesny system magnetyczny Archlines. 

Subtelna elegancja w gdyńskim apartamencie | Proj: DETAL

Większość mebli to projekt własny wykonany na zamówienie u stolarza. Całe wnętrze jest pełne naturalnego światła, które podkreśla szlachetność wykorzystanych materiałów. Szarości tworzą eleganckie przytulne wnętrze, a złote dodatki jak lustro i lampa ciekawie kontrastują. Wnętrze jest subtelne i delikatne z elementami artystycznego sznytu. 

Do urządzenia wyjątkowej łazienki wykorzystano produkty z oferty Internity Home. Płytki ścienne Mutina kolekcja FOG, armatura AXOR Uno2, ceramika Kaldewei oraz Villeroy & Boch, grzejnik Hushlab. Na szczególną uwagę również zasługują złote uchwyty PAP DECO, niczym biżuteria łazienki, zdobią szafkę umywalkową. Uchwyty są nietuzinkowe i bardzo kreatywne o ciekawych wzorach. Kolorystyka łazienki jest ponadczasowa, beże, delikatne szarości i złoto znakomicie podkreślają styl wnętrza. 

Detal Pracownia Projektowa · Projektant architektoniczny

Detal Pracownia Projektowa · Projektant architektoniczny
Detal Pracownia Projektowa · Projektant architektoniczny

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków