Supreme – idealne 65 metrowe mieszkanie | Proj: HEDO Architects

 
Mieszkanie znajduję się w centrum Warszawy ma 65 metrów, zostało zaprojektowane dla młodej pary. Głównym założeniem projektu było połączenie aneksu kuchennego ze strefą dzienną nie tracąc przy tym na przestronności wnętrza. Zdecydowano się na pełną zabudowę mebli kuchennych, a granicę części kuchennej od salonu wyznaczyła wyspa oraz materiały zastosowane na podłodze.
 

Wielkoformatowe piękno

Piękno aranżacji wnętrza podkreślają zastosowane we wnętrzu płyty wielkoformatowe o zróżnicowanych teksturach, kolorach. W kuchni, salonie oraz do sypialni postawiono na czarny marmur z pięknym delikatnym żyłkowaniem
 
 
Charakterystycznym elementem jest również zastosowane drewno, które ukazuję się w kilku odsłonach m.in jako lamele sufitowe oraz frezowane płyty fornirowane, nadające wnętrzu dynamiki i wyrazistości budując jednocześnie własną, unikatową estetykę wnętrza.
 
Supreme HEDO Architects

Supreme HEDO Architects

Połączenie ciepłych barw

Przestrzeń jest niezwykle klimatyczna, utrzymana w ciepłych naturalnych barwach. Subtelne akcenty i dodatki w postaci mebli i elementów wyposażenia o nowoczesnym wzornictwie ożywiają całe wnętrze.
 

Supreme HEDO Architects

Supreme HEDO Architects

Elegancka oaza

Łazienka to kombinacja kolorystyczna w skład, której wchodzą odcienie nawiązujące do strefy dziennej mieszkania oraz kontrastujący z nimi beż w postaci wielkoformatowych płyt z oryginalnym wzorem. Uwagę przyciąga strefa umywalkowa, która została również wykonana z płyty w rozmiarze XXL. Tworzy jednolity, harmonijny obraz wnętrza.
 
Supreme HEDO Architects

Supreme HEDO Architects

Supreme HEDO Architects

Supreme HEDO Architects

Projekt: Hedo Architects, 2020 rok

JAK WYKORZYSTAĆ PŁYTKI WIELKOFORMATOWE W KUCHNI?

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków