Świetnie zaaranżowane 34 metry | Projekt NUUK | IH - Internity Home

Świetnie zaaranżowane 34 metry | Projekt NUUK

Kawalerka w stylu skandi

Wydaje się, że na 34 mkw niewiele można zdziałać. Jednak kreatywny architekt potrafi zmieścić na tej powierzchni przedpokój, pokój dzienny, kuchnię, sypialnię i przestronną łazienkę z prysznicem.

Architektka z pracowni NUUK  Joanna Machlańska-Ciołek wykorzystała kolory do wydzielenia stref w mieszkaniu. W kawalerce króluje biało-czarna kolorystyka. Czarna ściana oddziela wyraźnie przedpokój od reszty wnętrza. Otwarta przestrzeń 24 metrowego salonu z aneksem kuchennym, jest funkcjonalna, pełna światła i dobrze rozplanowana. Dzięki temu na przestrzeni, małego metrażu kawalerki, udało się wszystko zgrabnie pomieścić. 

Projekt mieszkania NUUK

Architekt postawiła na ponadczasowe zestawienia w stylu skandynawskim. Biała kuchnia z szafkami do sufitu oraz szarymi blatami wygląda znakomicie. Drewniana podłoga, to zawsze znakomity wybór, dodaje ona ciepła i elegancji całemu wnętrzu. 

Projekt 34 metrowego mieszkania | Pracownia NUUK
Projekt 34 metrowego mieszkania | Pracownia NUUK

Mała łazienka w marmurze

Choć łazienka nie należy do największych, dobrze zaaranżowana nabiera przestrzeni. W takich niewielkich wnętrzach dobrze sprawdzą się płytki marmurowe, błyszczące z delikatnymi żyłkami. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również wybór wiszącej szafki pod umywalkowej. Łazienka sprawia wrażenie lekkiego i nowoczesnego wnętrza. 

Łazienka z marmurowymi płytkami
Łazienka z marmurowymi płytkami

Klasyczna chromowa armatura Hushlab znakomicie współgra z płytkami Ricordena. Ciekawym motywem aranżacyjnym są płytki w strefie prysznicowej, te same co w kuchni nad blatem, tworzą dalszą część spójnego konceptu całego wnętrza. 

Łazienka z marmurowymi płytkami
Łazienka z marmurowymi płytkami

Minimalistyczne lecz niezimne wnętrze kawalerki, to z jednej strony niezwykle wdzięczna przestrzeń do aranżacji, a z drugiej – ciężki orzech do zgryzienia. Małe wnętrza, w którym każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Przestrzeń, która na minimalnym metrażu powinna spełniać maksimum funkcjonalności.

Cały projekt został zrealizowany przy współpracy z krakowskim salonem wyposażenia wnętrz Prodesigne. Koszty aranżacji wraz z pracami remontowymi wyniosły około 60 tysięcy złotych. 

 

CHCECIE ZOBACZYĆ WIĘCEJ POMYSŁÓW I ROZWIĄZAŃ? PRZYJDŹCIE KONIECZNIE DO NASZYCH SALONÓW Z KOMPLEKSOWYM WYPOSAŻENIEM WNĘTRZ. ZOBACZCIE ADRESY: WARSZAWA, KRAKÓW I ŁÓDŹ >>

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków