Swobodny szyk mebli Dear Lisa | IH - Internity Home

Swobodny szyk mebli Dear Lisa

Dear Lisa to marka home & deco założona przez architektkę wnętrz Dagnę Polkowską. Dla Dear Lisa Dagna stworzyła kolekcję wyróżniających się na rynku mebli w kobiecym, pełnym kolorów stylu.

Motto projektantki stanowi hasło effortless chic, które wdraża w życie, nonszalancko miksując nowoczesne formy z detalami retro. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z niesłychaną dbałością o jakość rzemiosła z doskonałych fornirów oraz tkanin zakupionych w lokalnej rodzinnej manufakturze. Nawet tak, zdawałoby się banalne dodatki, jak pufy i poduszki zachwycają jakością wykonania. Biorąc do ręki mięsistą, wypełnioną gęsim pierzem poduszkę, czujemy się tak, jakby chciała nas ugościć najlepsza przyjaciółka. W końcu nazwa firmy – Dear Lisa – jest ciepła, miła, zapraszająca. Otwiera drzwi do świata przedmiotów pełnych wewnętrznego piękna. Stosując eleganckie formy i luksusowe materiały Dear Lisa prezentuje pociągający, pewny siebie i wyjątkowo osobisty wizerunek, w którym każdy element kolekcji staje się gwiazdą wnętrza na długie lata.

 Zwracam uwagę na ponadczasowy design, który dobrze się starzeje” – mówi właścicielka Dear Lisa – kupujmy mniej, ale piękne przedmioty świetnej jakości, które będą zachwycać nas latami.

Dagna, pasjonatka wszystkiego co piękne, kreuje własny niszowy styl, odnoszący się do mebli retro, lekkich form, luksusowych materiałów i nasyconych kolorów.

Dear Lisa tworzy fantastyczne meble dla tych, którzy nie wszystko biorą na poważnie, delektują się designem, są odważni i lubią się wyróżniać” – dodaje Dagna Polkowska.

Stół Dear Lisa Fernand
RAOUL
Komoda THEO

 

Komoda Dear Lisa Sideboard Joelle
Komoda Dear Lisa Sideboard Joelle

Marka otrzymała dwie nagrody Musthave2018 na Łódź Design Festival za najlepsze polskie wdrożenia – za stół Fernand oraz sideboard Joelle.

Must have to cykliczny projekt realizowany w ramach Łódź Design Festival, na który składają się plebiscyt oraz wystawa. W ramach plebiscytu Rada Ekspertów spośród nadesłanych przez projektantów i producentów zgłoszeń dokonuje subiektywnego wskazania najciekawszych, najlepiej zaprojektowanych, zgodnych z aktualnymi trendami i przede wszystkim – wdrożonych i dostępnych polskich projektów. Członkowie jury mogą także proponować wskazane przez siebie kandydatury.

Zapytaj // naszego eksperta

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków