Symetryczna klasyka, czyli zmysł równowagi we wnętrzu | Projekt: Bluetarpan

Klasyczna symetria 

Przestrzeganie zasad klasycznej symetrii w aranżacji wnętrza to sprawdzony sposób na uzyskanie wrażenia ładu i harmonii. A w takiej atmosferze najłatwiej o wyciszenie się i zrelaksowanie, co w naszym mieszkaniu po całym dniu silnych bodźców jest przecież szczególnie ważne. 

Blutarpan: „… Symetria bywa metodą odnalezienia harmonii i balansu niezależnie od otoczenia.
Dlatego nawet dwie różne od siebie łazienki mogą współistnieć w zgodzie, bawiąc się detalami i kompozycją. Wszystko w służbie elegancji i przytulności…”

Kuchnia do przesiadywania 

Wyjątkowy ciepły i przytulny klimat stylowej kuchni został zachowany między innymi dzięki siedzisku przy oknie. Trudno zaprzeczyć, że meble kuchenne w klasycznym stylu, wyglądają niezwykle estetycznie. To świetne rozwiązanie szczególnie przestronnej strefie. I nie ważne, czy wybierzemy te w kolorze białym czy w kolorze drewna, bardziej zdobione czy o nieco prostszej formie. Zawsze zachwycą tak samo. Idealnie dobrana mozaika typu arabeska od producenta płytek RAW DECOR świetnie dopełnia urok całej kuchni. 

Bluetarpan Symetrycznie projekt wnętrza w stylu klasycznym

Jasna, ciepła i przytulna kuchnia wydaje się być ideałem dla miłośników tradycyjnych wnętrz. Ta wyjątkowa kuchnia jest nie tylko ładna i funkcjonalna, ale też niezwykle klimatyczna. To w dużej mierze zasługa klasycznych mebli kuchennych, które wyróżnia harmonia form oraz przytulny, domowy charakter.

Salon z turkusową welurową sofą

Turkus to kolor nowoczesny, stylowy i świeży. Jest odprężający, uspokajającym, a także ochładzającym. Charakteryzuje osoby spostrzegawcze, pełne fantazji i talentów twórczych. W tym klasycznym salonie świetnie komponuje się z beżami i bielą oraz przepiękną drewnianą podłogą.  Dlatego turkusowa welurowa sofa to idealny wybór projektantki tego wnętrza z pracowni Bluetarpan.

Bluetarpan Symetrycznie projekt wnętrza w stylu klasycznym

Dwie łazienki

Złoto w przestrzeniach łazienkowych w tym sezonie rządzi. Dlatego do obu niewielkich łazienek zdecydowano się na złotą armaturę, która cudownie komponuję się z odcieniami niebieskiego i bieli. Podkreśla niewymuszoną elegancję i tworzy symetrię we wnętrzach. 

Bluetarpan Symetrycznie projekt wnętrza w stylu klasycznym

Bluetarpan Symetrycznie projekt wnętrza w stylu klasycznym

 

CHCECIE ZOBACZYĆ WIĘCEJ POMYSŁÓW I ROZWIĄZAŃ? PRZYJDŹCIE KONIECZNIE DO NASZYCH SALONÓW Z KOMPLEKSOWYM WYPOSAŻENIEM WNĘTRZ. ZOBACZCIE ADRESY: WARSZAWA, KRAKÓW I ŁÓDŹ >>

 
 
Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Maksymilian Płusa

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków