Tapety Arte Memento Moooi | IH - Internity Home

Tapety Arte Memento Moooi

 

Tapety belgijskiej marki Arte są synonimem ekskluzywności, prestiżu oraz niezawodnej jakości. Oryginalne tapety ścienne są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych na rynku wnętrzarskim. Awangardowe, klasyczne, retro oraz vintage, motywy kwiatowe i roślinne, mnogość doskonałych wzorów oszałamia, a jakość ich jest doskonała.

Kolekcja Memento Moooi Wallcovering

Kolekcja oddaje hołd wymarłym gatunkom zwierząt. Każda z tapet inspirowana jest cechami jednego zwierzęcia, a jego struktura i kolorystyka sprawiają, że wszystko ożywa na naszej ścianie. Niezwykła kombinacja kolorów, wzorów oraz tekstury tworzy zjawiskowe dzieło sztuki na ścianie. Niektóre projekty opowiadają historię, inne stymulują nasze zmysły za pomocą obrazów i tekstur. Zwierzęta, które zainspirowały designerów przy tworzeniu kolekcji Memento Moooi Wallcovering, przypominają nam o pielęgnowaniu każdej chwili, rejestrowaniu wspomnień i celebrowaniu daru życia. 

Memento Moooi Medley

Memento Moooi Medley to zbiór wymarłych zwierząt znanych ze swojej wyjątkowej dobroci i miłości do życia. Przedstawione pośród najdelikatniejszych puszystych chmur kontynuują celebrację życia. Memento Moooi Medley jest drukowany cyfrowo na miękkiej w dotyku tkaninie.

Memento Moooi Medley
Memento Moooi Medley

 

Queen Cobra

Okleina ścienna Queen Cobra wykonana z ręcznie tkanych włókien sizalowych, inspirowana rytmicznymi krzywiznami kobry. Projekt składa się z okrągłych, zachodzących na siebie kształtów o hipnotyzującym charakterze.

Queen Cobra
Queen Cobra

 

Golden Tiger

Kolekcja tapet Golden Tiger  wykonana jest z forniru z drewna wzór jest wycinany laserowo. Tygrysy na tej tapecie są w otoczeniu swoich zwierzęcych przyjaciół.

Golden Tiger
Golden Tiger

Dandelion Cranes

Tapeta Dandelion Cranes wykonana została z plisowanej tkaniny, inspirowanej wyjątkową kolorystyką żurawi i ich skrzydłami. Wzór składa się z zachodzących na siebie zakładek tekstylnych ułożonych we wzór przypominający pierzaste wachlarze.

Dandelion Cranes
Dandelion Cranes

Pogo Goat

Pogo Goat Wallcovering to trójwymiarowa okleina ścienna z miękkiej tkaniny szenilowej. Trójwymiarowa tapeta, która jest w stanie odmienić całe pomieszczenie przy pomocy jednej powierzchni. Tapeta Pogo Goat dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych.

Mimic Moth

Mimic Moth Wallcovering to trójwymiarowa okleina ścienna o wyglądzie miękkiego zamszu, inspirowana kształtem ćmy. Wzór okleiny ściennej ukazuje wytłoczone ćmy w otoczeniu ulubionych kwiatów.

 

Potrzebujesz wsparcia przy urządzeniu, projekcie mieszkania, domu lub inwestycji? Koniecznie skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków