Tapety Wallcraft tworzone przez artystów i miłośników sztuki | IH - Internity Home

Tapety Wallcraft tworzone przez artystów i miłośników sztuki

Firma Wallcraft  oferuje produkty z nowatorskim i kreatywnym podejściem do produkcji graficznych tapet. W ich ofercie znajdziemy wyjątkowe produkty o niebanalnym wzornictwie, które nadają wnętrzom luksusowego charakteru. Producent z dużą dbałością podchodzi do aspektów ekologicznych, biorąc całkowitą odpowiedzialność za swoje produkty.

Wszystkie tapety wykonują w technologii druku HP Latex z wykorzystaniem ekologicznych atramentów lateksowych. HP latex to wysoka jakość wydruków + ekologia. Najważniejsze jest to, że technologia ta nie jest szkodliwa dla zdrowia ludzkiego oraz środowiska naturalnego i gwarantuje zachowanie najwyższych norm sanitarno – higienicznych.

Znajdziemy wyjątkowe wzory, które odmienią przestrzeń sypialni, salonu, kuchni, jadalni, pokoju dziecięcego, czy biura. Bogata oferta wpisuje się w każdy styl wnętrzarski, który zachwyci romantyka, jak i osoby gustujące w minimalistycznych rozwiązaniach. 

Zespół projektowy tworzą artyści, wizjonerzy, esteci, miłośnicy sztuki i piękna, dlatego kreują interesujące wzory tapet. Okładziny ścienne zachwycają designem, dają możliwość zaaranżowania pomieszczenia według najnowszych trendów. Oryginalna tapeta na ścianę potrafi zdziałać cuda, jest to również znakomity sposób na metamorfozę naszego wnętrza. 

Wallcraft.

Wszystkie wzory są dostępne w salonach Internity Home – zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Wallcraft.

 

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków