The room - płytki do wyjątkowych wnętrz | IH - Internity Home

The room – płytki do wyjątkowych wnętrz

Płytki wielkoformatowe Imola kolekcja The Room

Kolekcja płytek Imola The Room to niezwykła kompozycja płytek marmurowych jak również inspiracja motywami zwierzęcymi. To nowa generacji płyt ceramicznych wykraczających poza wszelkie oczekiwania. Idealnie wpisane w nurt nowoczesnych trendów płytek wielkoformatowych. Ciekawa mieszanka Włoch jaki i inspiracji z całego świata, w ciepłych i zimnych kolorach. 

Mamy tu przykład najlepszej jakości Statuario Venato marmuru z Włoch. Żyłki na nim są czyste, mlecznobiałe o małej i średniej szerokości. W naturze występuje bardzo rzadko w małych ilościach w porównaniu do innych marmurów typu Carrara. Cremo Delicato to elegancki włoski marmur, w którym znajduje się kolor kości słoniowej z szarymi/ żółtawymi żyłkami.
San Pedro marmur pochodzi Azji Mniejszej. Jego kolory tła są zróżnicowane, mogą przenikać się od szarości do gołębiego beżu z głębokimi, ciemnymi i cienkimi żyłkami o charakterze od brązowego do czerwonawego odcienia.

Płytki dostępne w czterech kolorach i formatach 120 x 260 cm, 120 x 120 cm, 60 x 120 cm, 60 x 60 cm wszystkie o grubości 6,5 mm. Nadaje się zarówno do podłóg, jak i jako okładzina ścienna. 

Płytki Imola kolekcja The Room
Płytki Imola kolekcja The Room

MINIMALISTYCZNY GLAMOUR W ŁAZIENKACH I PŁYTKI WIELKOFORMATOWE

Płytki Imola kolekcja The Room

 

 

 

CHCESZ URZĄDZIĆ SWOJE MIESZKANIE BEZ PROBLEMÓW, ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS? ZAŁATWIĆ WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU? PRZYJDŹ KONIECZNIE DO NASZYCH SALONÓW: WARSZAWA, KRAKÓW I ŁÓDŹ!

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków