THG – paryski szyk w stylowych łazienkach

Armatura w stylu art deco, prawdziwy paryski szyk i urok, tworzona przez wielkich designerów, to prawdziwa biżuteria w łazience. Firma z długą tradycją, gdyż już od 60 lat urzeka swoim wysublimowanym, klasycznym stylem inspirowanym paryskimi wnętrzami z początku XX wieku. 

Paryskie wzornictwo

Baterie tego francuskiego producenta sygnowane są nazwiskami sławnych projektantów, Jamy Drake i Chantal Thomas, w wielu seriach produktowych są ozdobione kamieniami półszlachetnymi: onyksem, kryształami. Dopracowane perfekcyjnie grawery sprawiają, że baterie THG to prawdziwa biżuteria wśród armatur. 

Stylowa łazienka z armaturą THG

THG Paris oferuje szeroką gamę wdzięcznych baterii w wielu kolekcjach, takich jak Traditional, Prestige, Baroque, Waterfalls i wiele innych. Każda kolekcja wyróżnia niezwykłe piękno i indywidualność. Dzięki połączeniu ponadczasowych form oraz wyjątkowych materiałów, takich jak: kamienie półszlachetne, kryształ, porcelana czy marmur, armatura łazienkowa THG to kwintesencja luksusu i elegancji.

Jeśli interesuje Was poznanie wszystkich kolekcji serdecznie zapraszamy do salonów Internity Home. 

Piękny detal armatury

W trosce o przyszłość planety THG Paris zainwestował w systemy recyklingu i produkcję odnawialnych źródeł energii. Od biur po fabrykę, THG Paris jest zaangażowana w przyjazne dla środowiska miejsce pracy i ochronę zasobów naszej planety.

 

Chcecie się urządzić? Potrzebujecie wizualizacji? Skontaktujcie się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Marcin Jaczewski

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków