Trawnik wiecznie zielony. Prestige Grass od Charme Parquet - bądź eco! | IH - Internity Home

Trawnik wiecznie zielony. Prestige Grass od Charme Parquet – bądź eco!

Syntetyczne = Zrównoważone. Wiecznie zielone rozwiązanie na balkon, taras lub do małego ogródka, które oszczędza wodę, czas i pieniądze

Badania wyraźnie potwierdziły, że obcowanie z naturą wpływa na poprawę sił witalnych, energię, a także ludzką odporność. Lubimy otaczać się i obcować z przyrodą nie tylko w okresie letnim lecz przez cały rok. Kolor zielony relaksuje, przybliża nas do natury i przywraca harmonię. Przypisuje mu się też działanie odprężające i kojące zmysły. Nic więc dziwnego, że pragniemy nawet na najmniejszym balkonie stworzyć zieloną oazę, na którym rano wypijemy kawę, a wieczorem się zrelaksujemy.

Zielony trawnik 

Trawa syntetyczna stanowi idealne rozwiązanie we wszystkich miejscach, w których założenie trawnika jest niemożliwe. Nie wymaga skomplikowanych czynności pielęgnacyjnych. Nie ma konieczności jej koszenia czy podlewania. Idealnie sprawdzi się na tarasie, balkonie lub w małym ogródku. Możemy ją ułożyć na małym skrawku terenu i na większych przestrzeniach, np. wokół basenu, tarasie czy placu zabaw. Sztuczna trawa spełni swoją rolę w każdym miejscu, bez względu na porę roku, rodzaj gleby i podłoże. 

DOTKNIJ I POCZUJ MIĘKKOŚĆ TRAWNIKA

Trawa syntetyczna od  Charme Parquet Prestige Grass to prawdziwy hit dekoracyjny! Trawa sztuczna odwzorowuje naturalną lecz nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Dodatkowo jej zastosowanie jest w zgodzie z ideami proekologicznymi w trosce o planetę. Trawnik, aby dobrze wyglądał wystarczy przeczesać dwa razy w roku. Wyróżnia go również wysoka gęstość włókien, jest przyjemny w dotyku oraz odporny na promieniowanie UV, nie blaknie. Posiada 10 lat gwarancji!

Zalety trawnika Charme Parquet Prestige Grass

– Naturalny wygląd i wzorowa imitacja trawnika
– Odporny na uszkodzenia
– Miękkość w dotyku i amortyzacja upadków
– Nie wymaga podlewania i nawożenia
– Łatwe i szybkie ułożenie całego trawnika
– Eliminacja zużycia prądu i wody
– Brak konieczności koszenia, wertykulacji oraz aeracji
– Ekonomiczna, jednorazowa inwestycja na lata
– Idealna dla alergików uczulonych na pyłki traw

Trawa syntetyczna Charme Parquet Grass zmniejsza również emisję CO2, może zostać poddana recyklingowi. Brak konieczności nawożenia i regularnych oprysków pozytywnie wpływa na środowisko. Ważną zaletą jest również to, iż inwestujemy w nią jednorazowo, a służy nam wiele lat. To ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. 

Bądź ECO!

Trawnik wiecznie zielony. Prestige Grass od Charme Parquet - bądź eco!
Trawnik wiecznie zielony. Prestige Grass od Charme Parquet – bądź eco!

Zobacz katalog Charme  Parquet Prestige Grass

 

Jakie płytki na taras lub balkon

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków