Trójwymiarowe dzieła sztuki od Mutina kolekcja Punto | IH - Internity Home

Trójwymiarowe dzieła sztuki od Mutina kolekcja Punto

Mutina Punto by Ronan & Erwan Bouroullec

Punto to trójwymiarowe dekoracyjne płytki z oferty włoskiej firmy Mutina, która od 30 lat tworzy zjawiskowe ceramiczne dzieła sztuki do wnętrz. Mutina to uznana włoska firma produkująca najwyższej jakości płytki. Na stałe wpisała się w świadomość architektów i projektantów wnętrz. Wszystko to za sprawą wyjątkowych kolekcji jakie wypuszcza na rynek.

Kolekcję Punto można stosować tylko i wyłącznie na ścianach. Wzór płytek charakteryzuję się wypukłymi UP lub wklęsłymi Down kropkami. Niemałą rolę w wyglądzie płytek odgrywa również gra światła, które pada na powierzchnię i ożywia wnętrze. Dostępne w jednym rozmiarze 4 x 31.‎5 ​​cm, ułożone na siatce po 5 sztuk. Dostępna paleta barw w macie oraz w połysku, to biały, szary, czerwony, zielony i niebieski. Płytki dostępne we wszystkich salonach Internity Home. 

 

Kluczem do sukcesu tej firmy jest staranne dobieranie projektantów tworzących nowe kolekcje. Na szczególną uwagę zasługują Patricia Urquiola czy duet Raw Edges. Dzięki tym projektantom otrzymujemy produkt absolutnie wyjątkowy, ekskluzywny i wspaniale wykonany. Mutina jest synonimem designu w branży producentów płytek ceramicznych.

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków