Unikalny styl mebli Tacchini | IH - Internity Home

Unikalny styl mebli Tacchini

Filozofia marki Tacchini jest wyraźnie widoczna w ich podejściu do projektowania i produkcji mebli. Zwracają uwagę na tworzenie przemyślanych, estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań, które spełniają potrzeby użytkowników. Nieustannie poszukują innowacyjnych pomysłów i technologii, aby doskonalić swoje produkty i podążać za nowymi trendami w designie.

Rodzinne korzenie marki Tacchini stanowią fundament ich sukcesu. Założyciel, Antonio Tacchini, wraz z rodziną i zaangażowanymi specjalistami, stworzył unikalny styl, który łączy tradycję włoskiego wzornictwa z nowatorskimi rozwiązaniami. Warto podkreślić, że atmosfera rodzinnego domu i poszanowanie całego zespołu są kluczowymi wartościami marki.

Meble Tacchini zdobyły uznanie na arenie międzynarodowej, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Ich projekty są doceniane za przemyślane rozwiązania modułowe, niezwykłe kształty i formy, a także za doskonałą funkcjonalność. Wyróżnienia takie jak Archiproducts Design Award, German Design Award czy Wallpaper* Design Awards świadczą o wysokiej jakości projektów marki.

 

Jakość włoskiego wzornictwa jest priorytetem dla Tacchini. Przykładają dużą wagę do jakości materiałów i procesów produkcyjnych, dbając o każdy detal. Innowacyjne podejście i ciągłe doskonalenie technologii pozwalają im tworzyć produkty luksusowe, które są wykonane w całości we Włoszech. W ten sposób marka łączy tradycję z nowoczesnością, tworząc meble o wyjątkowej jakości i estetyce.

Tacchini to marka, która łączy w sobie pasję do designu, troskę o użytkowników i dążenie do doskonałości. Ich meble stanowią nie tylko funkcjonalne rozwiązania, ale także dzieła sztuki, które nadają przestrzeni sens i spójność.

Chcesz się urządzić? Skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

  doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
  ×

  Magda Lewandowska

  Specjalista //Meble
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Olsztyn

  Internity Home Wrocław

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków