Unowocześnione domki BRDA | Projekt SK-ARCHITEKCI | IH - Internity Home
SK ARCHITEKCI Proj: Domków Brda

Unowocześnione domki BRDA | Projekt SK-ARCHITEKCI

Nowoczesny zespół domków letniskowych typu BRDA

Biuro projektowe SK-Architekci, stworzył koncepcję małych obiektów, których powierzchnia nie przekracza 34m2. Metraż ten uprawnia postawienie takiego domku na zgłoszenie, czyli nie potrzebujemy pozwolenia na budowę, znacznie upraszcza wszystkie procedury urzędowe.

Domki charakteryzują się prostą bardzo formą, przypominającą domki letniskowe typu BRDA.  Elewacje otwarta na malowniczy krajobraz dużymi przeszkleniami. Domków  mogą być przykryte dachem wykończonym łupkiem, dachówką, blachą lub deskami  – istnieje także możliwość wykorzystania paneli fotowoltaicznych.

Wnętrze  tworzy wygodna strefa dzienna, nowoczesna łazienka i minimalistyczna kuchnia. Klimatyczny kominek i hamak wzbogaca doznania wypoczynku. Na parterze znajduje się salon z otwartą kuchnią, łazienką, wyjściem na taras oraz kominek. Na antresoli jest otwarta przestrzeń z sypialnią.

Domki zaprojektowano w technologii drewnianej, prefabrykowanej. Dom może powstać w kilka dni, a montaż na budowie wraz z pokryciem zajmie około dwóch tygodni. Technologia Steico lub HBE to dzisiaj najcieplejsze domy o współczynniku przenikania podobnym do domów pasywnych. W domkach planuje się także wykonanie przeszkleń w postaci ciepłych okien 3-szybowych.  Obiekty mają możliwość posadowienia na palach lub płycie – a lekka konstrukcja  sprawia, iż fundamenty mogą być nawet o połowę tańsze.

 

SK ARCHITEKCI Proj: Domków Brda
SK ARCHITEKCI Proj: Domków Brda
SK ARCHITEKCI Proj: Domków Brda
SK ARCHITEKCI Proj: Domków Brda
SK ARCHITEKCI Proj: Domków Brda
SK ARCHITEKCI Proj: Domków Brda
Domki Brda na zgłoszenie

Materiały prasowe

Projekt Sk-Architekci

 

 

Internity Home nie sprzedaje domków! Prosimy pisać do architektów SK Architekci!