Unowocześniony styl nowojorski | Proj: PEKA Studio Paulina Kasperkowicz Pracownia Architektury Wnętrz | IH - Internity Home

Unowocześniony styl nowojorski | Proj: PEKA Studio Paulina Kasperkowicz Pracownia Architektury Wnętrz

Styl nowojorski mieszanka kultur

Nowy Jork to nie tylko najbardziej zaludnione miasto Stanów Zjednoczonych. Jest także uważane za jedną ze stolic świata. Nic dziwnego, bo cały świat jest w Nowym Jorku. W tym niezwykłym mieście mieszkają przedstawiciele wszystkich nacji, kontynentów i kultur. W Nowym Jorku żyje ponad 8 mln ludzi, a ich codzienność możesz obserwować podczas zwiedzania miasta. Dla wielu spełnienie marzeń. 

Nowy Jork jest miastem wyjątkowym pod każdym względem. Również pod względem urządzania wnętrz. Wynika to z niezwykłej różnorodności jego mieszkańców i ich fantazji. Dzięki temu nowojorski styl aranżacji wnętrz jest ponadczasowy i szykowny. Eklektyczny charakter wnętrz  Nowego Jorku wykorzystuje wszelkie przejawy wielokulturowości tego miasta.

Kuchnia w stylu nowojorskim 

Architekt Paulina Kasperkowicz zachowała wszelkie wzory i charakter stylu nowojorskiego. Nowy Jork uwodzi i zachwyca, tak samo jak to wnętrze. Nikogo nie pozostawia obojętnym i każdy dobrze się tu czuje. Baza stylu nowojorskiego jest neutralna i bezpieczna. Podstawowe kolory to szary, beż, taupe, biały i czerń. Spokojne formy i idealne wykończenia to równorzędne cechy stylu nowojorskiego. Dzięki temu powstało mieszkanie z duszą i jedyne w swoim rodzaju.

PEKA Studio Paulina Kasperkowicz Pracownia Architektury Wnętrz
PEKA Studio Paulina Kasperkowicz Pracownia Architektury Wnętrz

Szarości i wysokiej jakości tkaniny

W sypialni zdecydowano się na kojące i wyciszające szarości połączone z bielą. Ciekawym i bardzo oryginalnym zabiegiem jest tapicerowana ściana za łóżkiem. Podkreśla indywidualny charakter wnętrza.

 

TAPICEROWANE PANELE ŚCIENNE – CHWILOWA MODA CZY ROZWIĄZANIE NA LATA?

Marmur i gorseciki

Zachowana spójność wykończenia łazienki z resztą mieszkania. Kolorystyka biel z czernią podkreśla klasyczny i elegancki styl wnętrza. 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków