Wakacyjny klimat w sypialni - pomysły, które wprawią Cię w dobry nastrój

Wakacyjny klimat w sypialni – pomysły, które wprawią Cię w dobry nastrój

Kto z nas nie marzy o tym, by wakacje trwały cały rok? Pragnienie to jest szczególnie silnie w okresie zimowym, który zdaje się trwać już za długo… Dlaczego więc nie stworzyć letniego klimatu we własnym domu, kreując w nim miejsce, gdzie każdego dnia będziemy czuć się jak na urlopie? Najlepiej w roli prywatnego kurortu sprawdzi się sypialnia. Tutaj, jedynie za sprawą odpowiednich kolorów, dodatków i oświetlenia z łatwością wyczarujemy strefę odpoczynku, pełną przyjemnej nostalgii. Wakacyjny klimat w sypialni pomogą Wam stworzyć wyselekcjonowane przez nas projekty, inspirowane czteroma letnimi destynacjami. Usiądźcie wygodnie, zróbcie sobie drinka z palemką i wybierzcie się z nami w podróż po bardzo przyjemnych wnętrzach. 

Zielona sypialnia – urządzamy oazę relaksu | Inspiracje i wybór produktów

Małe Bali

Każda sypialnia zmieni się w domek na plaży, dzięki odpowiednim dodatkom. Naturalne tkaniny, abażury lamp z rafii i makrama. Do tego poduszki we wzory i jutowy dywanik, a może nawet baldachim? W tak zaaranżowanej przestrzeni z łatwością przetrwamy zimę. 

Wakacyjny klimat w sypialni
Małe Bali w sypialni to dobry pomysł na przetrwanie zimy. | Źródło: inf. prasowa Monnarita

Wakacyjny klimat w sypialni – egzotyczna wyspa

Codziennie budzić się i zasypiać pod palmami….przyjemna wizja. Natomiast wystarczy tapeta z egzotycznym motywem, umieszczona na fragmencie ściany za łóżkiem, by marzenie przekuć w rzeczywistość. 

Wakacyjny klimat w sypialni. | Projekt: Ewa Tarapata Architekt Wnętrz

Kierunek Hampton

Jeśli są z nami miłośnicy eleganckich wnętrz z pewnością spodoba im się sypialnia inspirowana stylem Hampton. Tutaj obok wakacyjnego luzu, znajdziemy dużą dawkę glmour w kolorach błękitu, bieli i beżu. Lampki nocne z metalową podstawą i materiałowym abażurem oraz muszle w roli dodatków będą stanowić ciekawą kropkę nad i. Świetnie sprawdzi się też obraz z morskim pejzażem, umieszczony nad łóżkiem. 

Wakacyjny klimat w sypialni
Proj.: Hanna Brzozowska – Studio Projektowania Wnętrz Inbalance; Fot.: Beata Sikora

Polskie morze

Wiele osób najlepiej odpoczywa nad polskim morzem. Czemu więc nie przenieść tego klimatu do sypialni? Architekci inspirujący się nadbałtyckim krajobrazem w swoich projektach wykorzystują surowe drewno, elementy z wyplatanych mat oraz kolorystykę morskiej wody. Szarości i błękity pięknie uzupełni szmaragdowy odcień zieleni. 

Mieszkanie w Sopocie zainspirowane bałtyckimi plażami | Proj.: Plan A

Projekt: Barbara Bulska, Piotr Czajkowski | PLAN A

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków