Wide&Style Mini Vol.2 ABK | IH - Internity Home

Wide&Style Mini Vol.2 ABK

ABK to włoski producent płytek ceramicznych, który oferuje szeroki wybór produktów do wykorzystania w różnych projektach architektonicznych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

ABK Ceramiche to renomowany producent, który stawia na jakość, innowacyjność i estetykę swoich produktów. Włoska tradycja w produkcji ceramiki jest dobrze znana na całym świecie, a producenci takich jak ABK Ceramiche często wprowadzają nowoczesne technologie, aby połączyć tradycję z nowoczesnością.

Dlatego też, jeśli ktoś szuka wysokiej jakości płytek ceramicznych z wyjątkowym designem, warto rozważyć produkty od takiego producenta. ABK Ceramiche oferuje nietuzinkowych rozwiązań dekoracyjnych.

 

Kolekcja Wide&Style Mini Vol. 2 to fascynujące połączenie modułowych rozwiązań instalacyjnych i ekskluzywnego wzornictwa. Możliwość łączenia różnych wzorów z jednolitymi kolorami i rodzajami podłóg kamionkowych daje projektantom i klientom szerokie możliwości aranżacyjne.

 

Rzemieślniczy charakter kolekcji

Ręcznie robione rysunki, geometrie, niby zniszczone przez czas tekstury, obrazują kolekcję, która jest pełna kreatywności i różnorodności w zakresie wzornictwa. To znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać swoim wnętrzom unikalnego i oryginalnego charakteru.

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Barbara Żukowska

  Specjalista // Wyposażenie Wnętrz 
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Olsztyn

  Internity Home Wrocław

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków