Włoski styl w 145 metrowym apartamencie na ul. Foksal |Proj: Nastazja Kropidłowska | IH - Internity Home

Włoski styl w 145 metrowym apartamencie na ul. Foksal |Proj: Nastazja Kropidłowska

Rezydencja Foksal to  unikalny budynek zlokalizowany w sercu Warszawy, ukryty w jednej z najbardziej prestiżowych części stolicy – Śródmieściu zapewniającej zarówno bliskość wszystkich usług, jak i odseparowanie od zgiełku miasta. W budynku znajduje się apartament o powierzchni 145 metrów, który z dbałością o najmniejszy szczegół został zaprojektowany przez architekt Nastazję Kropidłowską.Inwestorzy razem z architekt realizują już wspólne 6 mieszkanie.
Mieszkanie już od progu wita nas elegancją, klimatem klasycznego dobrze zaprojektowanego wnętrza. Na podłodze drewniana podłoga ułożona w jodłę. Białe ściany ze sztukaterią, bardzo ciekawie kontrastują z drewnem rustykalnym na podłodze. Przedpokój rozświetlony technicznymi lampami oraz przy lustrze kinkietami stylizowanymi na art deco. 
Nastazja Kropidłowska Rezydencja Foksal
Nastazja Kropidłowska Rezydencja Foksal

Cały apartament utrzymany w spokojnej i naturalnej tonacji, w klasycznej stylistyce. Wyposażenie tworzą meble z najlepszych włoskich firm. Inwestorzy współtworzyli projekt swoimi inspiracjami, dzięki którymi architekci mogli przenieść się do wnętrz z najlepszych mediolańskich sklepów. Po raz kolejny projekt udowadnia, jak ważne są produkty dobrej jakości, gdyż aranżacja naszego wnętrza to bardzo dobra inwestycja na lata.

Jak sami architekci mówią: „Finalny efekt przyniósł nam wiele satysfakcji. Lubimy odkrywać nieznane nam rejony w dziedzinie architektury wnętrz”

Łazienka to prawdziwy komfortowy salon kąpielowy. Ściany wykończone marmurowymi eleganckimi płytami wielkoformatowymi. Dzięki temu wyborowi nie widać zbyt dużej ilości łączeń, przez co wnętrze jest jeszcze bardziej nieskazitelne. Łazienkę ociepla drewniana płytka na podłodze.

Nastazja Kropidłowska Rezydencja Foksal
Nastazja Kropidłowska Rezydencja Foksal

W drugiej łazience zdecydowano się na kolorowe lastryko, które znakomicie współgra ze złotą armaturą jak i ze ścianką prysznicową. Mamy również spójne nawiązanie do reszty mieszkania, albowiem w łazience również znajduję się klasyczna sztukateria.

Nastazja Kropidłowska Rezydencja Foksal

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków