Wnętrze mieszkania o jakim marzysz | Proj: Bluetarpan | IH - Internity Home

Wnętrze mieszkania o jakim marzysz | Proj: Bluetarpan

Otoczenie, w który żyjemy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, jakoś życia, dlatego aranżacja mieszkania musi być przemyślana. Z aranżacją mieszkania jest tak, jak z dobrze dobranym garniturem czy sukienką. A w tym projekcie wnętrza wszystko jest „skrojone” co do milimetra. Bluetarpan studio projektowania wnętrz, które powstało z miłości do mądrej, ciepłej i swobodnej przestrzeni. Zaprasza do wnętrza, które nazwano „Splątanie Kwantowe”. 

Kuchnia w loftowym klimacie

Całe wnętrze mieszkania spójne, głównym i przewodnim stylem jest klimat loftowych wnętrz. Znakomite połączenie betonu, szarości, czarnych dodatków na tle przytulnego i naturalnego drewna. Kuchnia zapewnia pełny komfort i swobodę w przygotowywaniu posiłków, a ciekawym pomysł jest połączenie stołu z wyspą co zapewnia świetny ciąg roboczy. 

Bluetarpan projekt mieszkania  kuchnia z wyspą i stołem
Bluetarpan projekt mieszkania kuchnia z wyspą i stołem

W salonie znajduję się wygodna, trzyosobowa sofa, która zapewnia relaks całej rodzinie. 

Bluetarpan projekt mieszkania

Postaw na naturalność w salonie - stwórz przytulne wnętrze

Wanna wolnostojąca

W wannie lubimy się odprężyć i zrelaksować, a znakomita aranżacja wnętrza nam to ułatwia. Zdecydowano się na wannę wolnostojącą, która została uzupełniona delikatną i minimalistyczną czarną armaturą. Połączenie dwóch kolorów drewna, na ścianie i na podłodze daje nam ciekawy efekt aranżacyjny. W pomieszczeniu, w którym znajduję się wanna znalazło się również miejsce do pracy. To bardzo oryginalne, rzadko spotykane i funkcjonalne rozwiązanie wnętrzarskie. 

Bluetarpan projekt mieszkania

Z wanny wychodzimy wprost do sypialni, którą można zamknąć przeszklonymi drzwiami w stylu industrialnym, w czarnej ramie. 

Bluetarpan projekt mieszkania

Jak mówią sami projektanci o tym wnętrzu: 

„Według jednej z teorii fizyki kwantowej – stan jednego z pary kwantów, wpływa na drugi. Nawet jeśli są oddalone o ogromne odległości. Innymi słowy można gdzieś być, nawet jeśli się tam nie jest. Nie wierzycie? Spójrzcie na ten projekt: mamy tutaj jednocześnie poczucie bycia w domu (ciepła szarość i materiały, które przywodzą na myśl budowę domu) oraz bycia zupełnie gdzieś indziej (hotelowego sznytu dodaje wanna ustawiona w sypialni).
To do mieszkańców należy decyzja czy bardziej są tu, czy trochę bardziej tam”                                                                                                                                                                                                                                                                                 – Bluetarpan 

Bluetarpan projekt mieszkania

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków