Wyrafinowana harmonia natury – płytki Casa Dolce Casa Sensi

Kolekcja płytek Sensi Casa Dolce Casa została zaprojektowana przez Matteo Thun. Zaskakują w dotyku, wizualnie atrakcyjnymi neutralnymi odcieniami, które tworzą płynne harmonijne przestrzenie. Powierzchnia oraz gra światła definiują koncepcję dekoracyjną inspirowaną neutralnymi kolorami i ziarnistą fakturą ziemi.

DOLCE CASA CASAMOOD SENSI

DOLCE CASA CASAMOOD SENSI

Kolekcja ta stanowi hołd jaki ziemia budzi w nas odczucia osobiste, jest ona silna, niezależna i nieprzewidywalna. Dzięki Sensi delikatne, naturalne kolory oraz uczucie faktury piasku przypomina nam o prostym stylu życia. Wyrafinowana harmonia natury znajduje odzwierciedlenie w przestrzeniach mieszkalnych, które oferują indywidualne poczucie komfortu i powolnych rytmów, w których można odzyskać energię i równowagę. 

W kolekcji Sensi znajduje się również dekoracyjna mozaika wykonana ze szkła pochodzącego z recyklingu, wykonanego z nieużywanych ekranów telewizorów i komputerów. Ta mozaika, wytworzona w procesie, w którym rolę odgrywają ludzkie ręce, ma charakterystyczną strukturę powierzchni. Ze względu na charakter szkła i cykl produkcyjny, każdy maleńki chip różni się od pozostałych, tworząc dynamiczną powierzchnię. Miękka, aksamitna lub strukturalna w dotyku, w kontakcie ze światłem i może stać się błyszcząca lub matowa. Ten produkt czerpie swoją wyjątkowość również z koloru. 

 

 

W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania. Skontaktuj się z nami koniecznie:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków