Wyrafinowane minimalistyczne płytki SEGMENTS DECORATORI BASSANESI | IH - Internity Home

Wyrafinowane minimalistyczne płytki SEGMENTS DECORATORI BASSANESI

Marka DECORATORI BASSANES powstała w 1988 roku i od samego początku wkroczyła na rynek, jako jedna z niewielu fabryk produkująca bardzo ciekawe wzorniczo płytki. Z perfekcyjnym dopracowaniem szczegółów, w których widać pasję i zaangażowanie twórców. Firma współpracuje z najciekawszymi nazwiskami międzynarodowego wzornictwa, tworzy kolekcje, które są wyjątkowe pod względem jakości i piękna, potrafią komunikować się ze sobą i oferować produkty dostosowane do potrzeb klientów.

Dziś chcemy Wam przedstawić kolekcję SEGMENTS. Dostępna jest w pięciu naturalnych kolorach w dwóch rozmiarach: 13,9 x 13,9 cm oraz 23,8 × 71,5 cm. Wykorzystano w dekoracji płytki proste linie, które budują silny efekt wizualny. Element graficzny otula przestrzeń swoją elegancją, jego surowe piękno wywołuje nieoczekiwane doznania. Guglielmo Poletti jest głównym projektantem tej fascynującej kolekcji. Wzór o minimalistycznym charakterze staje się wyrafinowanym dekorem.

 

 

 

 

od momentu powstania w 1988 roku, marka Decoratori Bassanesi Srl wkracza na pole powłok ceramicznych jako jedna z najbardziej reprezentatywnych realiów ręcznie robionych dekoracji artystycznych, eksplorując z ciekawością i pasją niepublikowane i dopracowane propozycje.

 

 

Potrzebujesz wsparcia w doborze materiałów? Koniecznie skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków