YACHT PARK Apartament z widokiem na gdyńską modernę | DESIGN: JT GRUPA | IH - Internity Home

YACHT PARK Apartament z widokiem na gdyńską modernę | DESIGN: JT GRUPA

Wnętrze eleganckiego apartamentu w Yacht Park Gdynia, zaprojektowane przez pracownię architektoniczną JT Grupa, to prawdziwe dzieło sztuki. Projektanci zadbali o to, aby mieszkanie było jasne i przestronne, a jednocześnie wzbogacone o różnorodne struktury, które tworzą interesujące kontrasty. Całość dopełnia niesamowity widok na nową marinę oraz słynne zabytki Gdyni, takie jak trójmasztowy żaglowiec Dar Pomorza, modernistyczna zabudowa Skweru Kościuszki z akwarium, akademią morską i „Różą wiatrów”.

Apartament znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Trójmieście. To miejsce, gdzie luksus i komfort spotykają się z wyjątkowym otoczeniem, tworząc przestrzeń idealną do życia dla osób ceniących sobie wysoką jakość i unikalne widoki.

Na wejściu do apartamentu w Yacht Park Gdynia wita nas harmonijne połączenie drewnianych dębowych frontów pomalowanych na kolor złamanej bieli oraz bejcowanego forniru. Te eleganckie elementy doskonale komponują się z jedwabną tapetą, tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę.

Otwarta przestrzeń

Kuchnia, salon i jadalnia tworzą jedno otwarte pomieszczenie, utrzymane w odcieniach bieli i brązów. W przestrzeni tej znajdziemy dużą sofę i fotel, które zachęcają do relaksu, oraz mięsisty dywan. Całość dopełniają stoliki w różnych stylach – kamienny, szklany oraz skórzany – wszystkie w ciepłych bursztynowych barwach, które wprowadzają do wnętrza nutę elegancji i luksusu.

DESIGN: JT GRUPA  zdjęcia: ONI studio
DESIGN: JT GRUPA zdjęcia: ONI studio
DESIGN: JT GRUPA zdjęcia: ONI studio

Dodatkowym, przyjemnym dla oka akcentem jest abstrakcyjny obraz, którego kolorystyka jest spójna z resztą wnętrza.

DESIGN: JT GRUPA zdjęcia: ONI studio

Elegancka sypialnia

W sypialni postawiono na funkcjonalną i elegancką przestrzeń, co przejawia się w starannie zaprojektowanej zabudowie z orzecha amerykańskiego, wyposażonej w przeszklone fronty. Te elementy ukrywają drzwi do łazienki oraz liczne schowki, zapewniając praktyczne wykorzystanie przestrzeni.

 

DESIGN: JT GRUPA zdjęcia: ONI studio

Kremowo-bursztynowa łazienka

Łazienka została wykończona marmurem o kremowo-bursztynowym odcieniu z wyrazistym deseniem, który nadaje wnętrzu luksusowy charakter. Minimalistyczna brązowa armatura stanowi doskonałe uzupełnienie marmurowych powierzchni.

Pracownia JT Grupa została założona przez Jagodę i Tomasza Ziółkowskich. Zespół tworzony jest przez dyplomowanych architektów, po studiach kierunkowych w zakresie architektury i architektury wnętrz. Twórcy wykonują projekty wnętrz domów oraz apartamentów, a także realizują zlecenia aranżacji przestrzeni publicznych takich jak hotele, biura, restauracje, sklepy, salony fryzjerskie, salony kosmetyczne.

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków