Yougov - aranżacja biura w Warszawie | Proj: Monarchia Design | IH - Internity Home

Yougov – aranżacja biura w Warszawie | Proj: Monarchia Design

Monarchia Design to autorska pracownia architektoniczna z 10 letnim doświadczeniem w branży. Emilia Schudy, Małgorzata Zbierska projektują wnętrza mieszkań jak również przestrzenie biznesowe. Dziś chcemy Wam przedstawić nowo zaprojektowane kolorowe wnętrze międzynarodowego biura YouGov, które zajmuje się badaniem rynku i opinii publicznej. 

Aranżacja przestrzeni biurowych polskiego oddziału firmy YouGov
 
Biuro znajduję się w centrum Warszawy przy ulicy Wiejskiej. Projekt obejmował przeorganizowanie przestrzeni wspólnych oraz pokoi spotkań. Linię wejścia projektantki zaakcentowały mocnym kolorem ściany, trójwymiarowym logotypem oraz rytmicznymi pasami z kolorowych tkanin, zawieszonych w przestrzeni między piętrami.  
Trzy pokoje znajdujące się na pierwszym piętrze zostały zaaranżowane i przystosowane do nowych funkcji – spotkań w grupach projektowych i zebrań całego zespołu.
 
 
 
Charakter spotkań dedykowany każdemu pomieszczeniu jest inny, co projektantki wyróżniły nadając im kolory z identyfikacji wizualnej firmy.
Pracownicy Yougov’a często biorą udział w telekonferencjach. W pomieszczeniach dlatego jest bardzo ważna dobra akustyka. Aby ją poprawić projektantki zastosowały panele akustyczne. 
 
 
Projekt:
Emilia Schudy, Małgorzata Zbierska | monarchia.design | realizacja 2019
 
 

Internity Home specjalizuje się w realizowaniu ciekawych projektów oraz w nietypowych wykończeniach wnętrz. Specjalistka z działu tkanin Joanna Siarecka chętnie udzieli wszelkich informacji. 

JOANNA SIARECKA

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne

Zapytaj // naszego eksperta

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków