Zaprojektuj z nami oświetlenie - wybierz system Archlines | IH - Internity Home

Zaprojektuj z nami oświetlenie – wybierz system Archlines

Nowocześnie i oszczędnie

Projekt oświetlenia powinien być nie tylko funkcjonalny, ale również oszczędny. Najczęściej wybiera się dlatego lampy LED. Charakteryzują się one długim czasem pracy, wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, odpornością na zmiany temperatury, a wreszcie – niskim zużyciem energii elektrycznej. Wymiana tradycyjnych źródeł światła na LED wiąże się z gwarancją niższych rachunków za prąd, zwłaszcza gdy mowa o inteligentnych oprawach, którymi można sterować za pośrednictwem aplikacji. System Archlines posiada taką możliwość wystarczy telefon. 
 

Różnorodne oświetlenie, ale musi być spójnie

Zasada zachowania spójności odnosi się do wszystkich aspektów związanych z aranżacją wnętrz, również do oświetlenia. Dobrze jest wybrać oświetlenie główne np. system Archlines, który zainstalować możemy w salonie, kuchni, łazience, przedpokoju. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy zdecydować się na tylko jeden model i na nim poprzestać. Większość pomieszczeń w domu wymaga nie tylko oświetlenia górnego, ale również dodatkowych źródeł światła. Efekt spójności w tym przypadku można osiągnąć decydując się na podobne formy. Wrażenie harmonijności uzyskamy też łącząc różne kształty lamp, które jednak utrzymane są w podobnej kolorystyce. Pamiętajmy o właściwym rozmieszczeniu źródeł światła i nie przesadzajmy z ich ilością.

W czym możemy Wam pomóc?

W naszym zespole znajdują się projektanci oświetlenia, którzy pomogą Wam zaoszczędzić nie tylko czas, ale i wybrać ekonomiczne rozwiązanie.  

 

  ZAPYTAJ O WYCENĘ NASZEGO SPECJALISTĘ

  1 WYPEŁNIJ FORMULARZ


  2 WYBIERZ TEMAT

  Chcę umówić się na spotkanieProszę o wycenę projektuProszę o ofertę

   

  Chcesz od nas dostawać raz w tygodniu najciekawsze informacje ze świata designu? Zapisz się do newslettera:

  tak, chcę otrzymywać Newsletter dot. produktów i usług Internity S.A z siedzibą w W-wie

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Internity S.A z siedzibą w W-wie. Dowiedz się więcej polityka prywatności o ochronie Twoich danych osobowych.

  Zapytaj // naszego eksperta

  Wojciech Mantur

  Specjalista // Oświetlenie
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków