Nowocześnie i oszczędnie

Projekt oświetlenia powinien być nie tylko funkcjonalny, ale również oszczędny. Najczęściej wybiera się dlatego lampy LED. Charakteryzują się one długim czasem pracy, wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, odpornością na zmiany temperatury, a wreszcie – niskim zużyciem energii elektrycznej. Wymiana tradycyjnych źródeł światła na LED wiąże się z gwarancją niższych rachunków za prąd, zwłaszcza gdy mowa o inteligentnych oprawach, którymi można sterować za pośrednictwem aplikacji. System Archlines posiada taką możliwość wystarczy telefon. 
 

Różnorodne oświetlenie, ale musi być spójnie

Zasada zachowania spójności odnosi się do wszystkich aspektów związanych z aranżacją wnętrz, również do oświetlenia. Dobrze jest wybrać oświetlenie główne np. system Archlines, który zainstalować możemy w salonie, kuchni, łazience, przedpokoju. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy zdecydować się na tylko jeden model i na nim poprzestać. Większość pomieszczeń w domu wymaga nie tylko oświetlenia górnego, ale również dodatkowych źródeł światła. Efekt spójności w tym przypadku można osiągnąć decydując się na podobne formy. Wrażenie harmonijności uzyskamy też łącząc różne kształty lamp, które jednak utrzymane są w podobnej kolorystyce. Pamiętajmy o właściwym rozmieszczeniu źródeł światła i nie przesadzajmy z ich ilością.

W czym możemy Wam pomóc?

W naszym zespole znajdują się projektanci oświetlenia, którzy pomogą Wam zaoszczędzić nie tylko czas, ale i wybrać ekonomiczne rozwiązanie.  

 

ZAPYTAJ O WYCENĘ NASZEGO SPECJALISTĘ

1 WYPEŁNIJ FORMULARZ

2 WYBIERZ TEMAT

Chcę umówić się na spotkanieProszę o wycenę projektuProszę o ofertę

 

Chcesz od nas dostawać raz w tygodniu najciekawsze informacje ze świata designu? Zapisz się do newslettera:

tak, chcę otrzymywać Newsletter dot. produktów i usług Internity S.A z siedzibą w W-wie

Administratorem Twoich danych osobowych jest Internity S.A z siedzibą w W-wie. Dowiedz się więcej polityka prywatności o ochronie Twoich danych osobowych.

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków