Zjawiskowe Tapety Arte - kolekcja 2021 | IH - Internity Home

Zjawiskowe Tapety Arte – kolekcja 2021

Tapety Arte 

Od ponad 20 lat marka tapet Arte cieszy się dużym zainteresowaniem architektów oraz projektantów wnętrz i trafia w najbardziej wyszukane gusta klientów. 

Tapety Arte to istna mieszanka stylów, wśród propozycji znaleźć można klasyczne wzory, awangardę i nowoczesną kolorystykę, motywy roślinne, okładziny wykonane z forniru z prawdziwego drewna, po naturalne włókna czy haftowane jedwabie. Z nimi można odkryć prawdziwą pasję a jakość jest ich priorytetem. W dekorowaniu wnętrz nie znają granic.

Palma

W 2021 roku pojawi się 7 nowych zjawiskowych kolekcji: Décors & Panoramiques, Samal, Icons, Manovo, Yala, Cameo oraz pięć nowych wzorów w serii Essentials | Les Tricots, 

Les mysteresde Madagas

Każdy wzór zaprasza nas w bajkową lub intrygującą historię. Nie tylko grafika tapety działa na wyobraźnię również zaskakuje sam zastosowany materiał. Od aksamitnie miękkiego jedwabiu i tkaniny bouclé po wyrafinowane efekty lnu.

Les mystères de Madagascar to inspiracja wyjątkowym miejscem na ziemi. Od kanionów po piękne perłowo-białe plaże, tajemnicza wyspa na Oceanie Indyjskim ma nieskończony wdzięk i urok. Madagaskar charakteryzują różne wpływy geograficzne i etniczne. Ta wielka różnorodność znajduje odzwierciedlenie w tej szorstkiej panoramie imitującej len. Les songes Toscans Songes przedstawia toskański krajobraz w marzycielskim świecie fantasy. Ta panorama w wykończeniu szenilowym przemawia do wyobraźni dzięki miękkim kształtom. Cyprysy, typowy symbol włoskiej przyrody, zapewniają liftingujący, pionowy efekt.

Lessonges Toscans

Belgijska firma Arte od początku powstania stała się synonimem prestiżu i elegancji,  tapety ścienne Arte są jednymi z najbardziej ekskluzywnych na rynku a ich piękne i oryginalne wzory ciągle znajdują nowych klientów. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie do oglądania wszystkich kolekcji tapet Arte na żywo, tapety materiałowe, tapety winylowe czy tapety welurowe to wszystko można zobaczyć markowych tapetach Arte.

Zjawiskowe Tapety Arte - kolekcja 2021
Zjawiskowe Tapety Arte – kolekcja 2021

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków