Zespół Internity Home tworzą ludzie pełni pasji, którzy przyczyniają się do rozwoju firmy, będącej liderem w branży wyposażenia wnętrz. Współpracujemy z najlepszymi fabrykami, producentami oraz architektami. Pomagamy tworzyć przestrzenie zarówno prywatne, jak i komercyjne. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pasjonatów, którzy dołączą do naszych salonów w Warszawie, Łodzi i Krakowie. Sprawdź aktualne oferty pracy i wyślij zgłoszenie mailowo na awalkowiak@internity.pl, w tytule wpisując nazwę stanowiska. Jeśli żadna z ofert do Ciebie nie pasuje, ale chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV spontanicznie.

Specjalista ds. obsługi inwestycji

Miejsce: Łódź, Warszawa

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • przyjmowanie i realizacja zamówień

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
  • predyspozycje do pracy z klientami inwestycyjnymi
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną, dobrze płatną pracę z możliwościami rozwoju zawodowego
  • przyjemną atmosferę
  • ciekawą pracę wśród dobrego designu
  • rozwój w branży architektury i wystroju wnętrz
  • komputer i telefon służbowy.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o nadsyłanie CV ze zdjęciem i wskazaniem na jakie stanowisko Pani / Pan aplikuje na wskazany adres.

Handlowiec działu oświetlenia

Miejsce:  Łódź, Warszawa
Pełny etat
Umowa o pracę

  • budowanie relacji z architektami
  • doradztwo techniczne w ramach oferowanych rozwiązań
  • tworzenie ofert handlowych
  • zarządzanie projektami modernizacji oświetlenia,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe) doświadczenie w sprzedaży w branży oświetleniowej
  • skuteczność oraz sumienność w realizacji założonych celów
  • zaradność i zdolność do samodzielnego formułowania rozwiązań
  • samodyscyplina i zorganizowanie
  • wysoka kultura osobista
  • aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • narzędzia pracy

Barista na stanowisko kierownika kawiarni

Miejsce: Warszawa
Pełny etat

Czego oczekujemy?

  • zaangażowania w to co robisz – cenimy ludzi z pasją
  • miłej aparycji – będziesz wizytówką tego miejsca!
  • znajomości rynku kawowego – liczymy na to, że dzięki tobie poznamy lepiej ten napój
  • doświadczenia w branży (mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym)
  • mile widziana znajomość kaw alternatywnych
  • książeczki sanepidu

Za co będziesz odpowiadać:

  • latte art
  • zamówienia produktów
  • monitorowanie stanów magazynowych
  • obsługa gości i wydawanie produktów wysokiej jakości
  • dbanie o czystość swojego stanowiska pracy

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość wspólnego budowania nowej marki
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę na narzędziach wysokiej klasy
  • pracę w godzina biurowych

Wyślij do nas swoje CV