Z nijakiego w piękne mieszkanie w stylu hampton [Metamorfoza Tygodnia]

Z brzydkiego kaczątka w perełkę w stylu nadmorskiej rezydencji [Metamorfoza Tygodnia]

Metamorfoza wnętrza, która przekracza oczekiwania samych twórców musi być naprawdę wyjątkowa. Ale z podejściem pani Magdy Miśkiewicz, która jest autorką zaprezentowanej w dzisiejszym wpisie przemiany, nie mogło być inaczej. Jak mówi, ten rodzaj projektowania, jest najwdzięczniejszym tematem dla architekta, ponieważ efekty pracy widać w bardzo szybkim czasie, a ponadto zazwyczaj dzieje się to przy niedużych nakładach finansowych. Zobaczcie jak przebiegała metamorfoza mieszkania Pani Joanny od środka! Zapraszamy!

 

Mieszkanie przed i po metamorfozie
Mieszkanie przed i po metamorfozie

 

Metamorfoza z nijakiego w piękne mieszkanie w stylu hampton

Jak zdradza arch. Magda Miśkiewicz, gdy po raz pierwszy pojawiła się w mieszkaniu Pani Joanny od razu przyszedł jej do głowy styl hampton. Naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę. Dzięki nowej stylizacji wnętrze stało się bardziej stylowe i przede wszystkim przestronne.

Połączenia charakterystyczne dla stylu hampton, o którym więcej możecie przeczytać w tym artykule (klik) idealnie wpisały się w klimat tego miejsca. Kolorystyka utrzymana w beżach, szarościach, bielach i przede wszystkim niebieskościach – od błękitu aż po granat, mariaż stylu kolonialnego z eleganckim glamour, wybrane materiały (szkło, srebro), które doskonale rozjaśniły mieszkanie oraz bardzo precyzyjnie dobrane dekoracje – to wszystko wpłynęło na ostateczny efekt metamorfozy.

 

Styl hampton to komfort i wygoda. Nie bez przyczyny w mieszkaniu znalazły się miękkie meble wypoczynkowe, puszyste dywany i całe mnóstwo dekoracyjnych jaśków, które dodały ,,miękkości” całej stylizacji.

 

Pani arch. Magda Miśkiewicz w akcji...
Pani arch. Magda Miśkiewicz w akcji…

W naszych showroomach kompleksowo urządzisz wnętrze - zobacz propozycje produktów

 

Jak Wam się podoba efekt przeprowadzonej metamorfozy? My jesteśmy pod wrażeniem… nie tylko odświeżonego mieszkania, ale też pięknego pupila Pani Domu…:)

 

Metamorfoza mieszkania przeprowadzona przez biuro projektowe Miśkiewicz Design

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków