Armatura i ceramika Selestio – nowa marka w Internity Home

Internity Home stale poszukuje nowych dostawców, których produkty będą spełniać najwyższe normy i wartości estetyczne. Surowa selekcja przeprowadzana przez brand managerów i doświadczonych handlowców, stanowi gwarancję najwyżej jakości i najlepszego designu. Kolejną marką, która po długiej weryfikacji dołączyła do naszego portfolio jest Selestio. Brand ten oferuje armaturę i ceramikę łazienkową o nienagannym looku i pięknej formie.

Selestio
Umywalka nablatowa Selestio.

Ceramika Selestio 

Szeroka gama umywalek Selestio umożliwia idealne dopasowanie ceramiki do aranżacji łazienki. Oferta brandu obejmuje dwa modele w czarnym macie, oraz klasyczne białe umywalki w opcji połysk i mat. Znajdziemy tutaj umywalki nablatowe okrągłe, prostokątne i owalne, zarówno o opływowych, organicznych formach, jak i bardziej geometrycznych. Kolekcję ceramiki uzupełniają misy WC oraz bidety.

Czarna łazienka – leksykon produktowy!

Elegancja i ponadczasowa forma

Obok ceramiki marka Selestio oferuje chromowaną armaturę o klasycznej formie. Wersja wysoka lub niska oraz baterie prysznicowe i wannowe, idealnie dopełnią aranżację łazienki, w której nadrządną wartością jest jakość idąca w parze z najlepszym designem. Produkty marki spełniają wszystkie wymogi, jakie Internity Home stawia przed swoimi flagowymi brandami: są eleganckie, ponadczasowe i trwałe. 

Klasyczne wzorzyste płytki w nowoczesnych aranżacjach

Selestio
Ceramikę Selestio dopasujesz do każdej aranżacji łazienkowej.

Przekonaj się na własne oczy

Ceramikę i armaturę Selestio możesz obejrzeć w naszym showroomie na ulicy Duchnickiej 3 w Warszawie. Przekonaj się, jak pięknie prezentują się produkty marki i wybierz je do swojego projektu.

>>Porozmawiaj z naszym specjalistą:

DANIEL KWIATKOWSKI

Specjalista //Wyposażenie wnętrz

Zapytaj // naszego eksperta

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków