Baśniowy świat oświetlenia zewnętrznego Contardi

Historia marki Contardi zaczęła się dzięki twórczemu geniuszowi Michele Carcano, który zdobył doświadczenie projektanta w najlepszych włoskich firmach oświetleniowych. Jego spadkobiercy dynamicznie rozwijali markę, otaczającą się zgranym zespołem ludzi. Pierwszy produkt pod marką Contardi powstał w 2006 roku, po czym firma zaczęła się prężnie rozwijać z roku na rok, a jej ekspansja utrwaliła się w ciągu ostatnich sześciu lat. Obecnie brand stanowi synonim usług, jakości i elastyczności, stając się niezawodnym punktem odniesienia dla architektów, dekoratorów wnętrz i konsultantów oświetleniowych, którzy poszukują oryginalnego i dobrze zaprojektowanego oświetlenia dekoracyjnego i funkcjonalnego, a także niezrównanej wiedzy fachowej. Projektanci Contardi tworzą niesamowite modele lamp do wnętrz i ich wyjątkową formę chcą przenosić do przestrzeni zewnętrznych tj. ogrody czy tarasy, ale także miejsc usługowych. Linia opraw zewnętrznych Contardi to zaproszenie do bajkowego świata o orientalnej reminiscencji. 

Contardi
Seria lamp Babu – Cantardi

Meble outdoorowe Connubia – kolorowa rewolucja na balkonach i tarasach

Krawiectwo i awangardowa technologia

Włoska marka Contardi zdobyła reputację „wirtuoza krawiectwa nowoczesnego oświetlenia”. Twórcy podczas pracy nad każdym modelem, wykorzystują rzemieślnicze tradycje, łącząc różnorodne materiały i desenie z eleganckimi metalami oraz innowacyjną technologią LED. Wszystko, by zapewnić jakość, odopowiadającą współczesnym wymaganiom. 

Różnorodność to nie tylko cecha wyróżniająca nasze produkty. To DNA naszej firmy

Contardi
Cantardi – lampy Lago w trzech rozmiarach

Eklektyzm

Eklektyzm to nasza siła i to, co nas wyróżnia

Różnorodność stylu nie oznacza w przypadku Contardi braku tożsamości. Wręcz przeciwnie, oznacza umiejętność interpretacji różnych stylów i dostosowywania się do różnych środowisk. Eklektyczna oferta ma więcej wspólnego z zapewnieniem poczucia spójności, jak pojedynczy wątek koncepcyjny łączący nasz własny projekt z filozofią projektowania architekta i klienta.

Contardi
Cantardi – latarenki Muse

Balkon w bloku – urządzamy miejską oazę | Inspiracje i wybór produktów

Contardi
Oryginalna lampa Freedom od Cantardi

Contardi wyznacza nowe ścieżki 

Contardi współpracuje z międzynarodowymi projektantami, którzy potrafią interpretować i przewidywać światowe trendy zarówno w sektorze mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Doskonale, również rozumieją ogólną ewolucję potrzeb, wyrażając to poprzez harmonijne połączenie elegancji z konkretną funkcją przedmiotu. 

Contardi
Seria lamp wiszących Calypso

Zapytaj // naszego eksperta

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków