Bezdotykowa armatura - nowy standard higieny od GROHE
HyperFocal: 0

Bezdotykowa armatura – nowy standard higieny od GROHE

Wraz z wprowadzeniem nowych zasad funkcjonowania zapewniających poprawę warunków higienicznych na świecie, wzrośnie rola inteligentnych technologii, które będą służyć lepszej ochronie zdrowia i bezpieczeństwu. Zmiany będą musiały nastąpić przede wszystkim w przestrzeniach takich jak łazienki publiczne, biura, restauracje czy stacje kolejowe, ale czekają one również nasze domy. W ciągu ostatnich kilku lat firma GROHE opracowała bogate portfolio inteligentnych rozwiązań tj. bezdotykowa armatura, odpowiadających wysokim wymogom sanitarnym.

Bezdotykowa armatura – odpowiedź na nowe standardy higieny 

“Nie tylko ekologia, lecz także zdrowie będzie teraz miarą, według której zaczniemy budować i projektować domy, biura czy miejsca, w których spotykają się ludzie.”

Coen van Oostrom, założyciel oraz CEO EDGE, firmy specjalizującej się w projektowaniu budynków, kierując się przy tym zdrowiem ludzi i planety.

Podobnie jak Coen van Oostrom, firma GROHE będąca wiodącym producentem z branży sanitarnej oraz członkiem globalnej grupy LIXIL, pokazuje, że odpowiednia architektura oraz wzornictwo mogą pomóc w sprostaniu obecnym wyzwaniom. Szczególną uwagę w odniesieniu do nowych wymogów sanitarnych zwraca się w przestrzeniach wrażliwych, takich jak kuchnie i łazienki. Bardziej niż kiedykolwiek konieczność dotknięcia tradycyjnej armatury w publicznej łazience wydaje się czynnością nieatrakcyjną. Dlatego dzisiaj lepszym wyborem są baterie bezdotykowe uruchamiane przez czujniki na podczerwień.

Bezdotykowa armatura
HyperFocal: 0

W ciągu ostatnich kilku lat firma GROHE opracowała bogate portfolio inteligentnych rozwiązań, odpowiadających wysokim wymogom sanitarnym w łazienkach i kuchniach na całym świecie. “Dzięki naszej ofercie bezdotykowych produktów, jesteśmy przygotowani do wprowadzania nowych standardów.” mówi Jonas Brennwald, CEO LIXIL Water Technology EMENA oraz Deputy CEO Grohe AG i dodaje: “Obecnie możemy już powiedzieć, że dostrzegamy zwiększone zapotrzebowanie na nasze rozwiązania zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych.”

HyperFocal: 0

Nowa definicja bezpieczeństwa

W miejscach publicznych, gdzie spotyka się wiele osób zadbanie o higienę w obecnych czasach staje się priorytetem, a w dotarciu do tego celu mogą pomóc nowoczesne technologie. Idealnym rozwiązaniem staje się bezdotykowa armatura marki GROHE, która zapewnia najwyższą higienę i precyzyjną kontrolę nad przepływem wody. Szczególnie w miejscach publicznych idealnie sprawdzi się działająca na podczerwień bateria GROHE Bau Cosmopolitan E, zmniejszająca ryzyko przenoszenia zarazków, jak i GROHE Eurosmart Cosmopolitan E, która wyposażona jest w dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne spłukiwanie wody uniemożliwiające rozprzestrzenianie się patogenów. A tam, gdzie wymagane jest najwyższej klasy wzornictwo sprawdzą się baterie GROHE Essence E oraz GROHE Eurocube E, które poza zapewnieniem bezdotykowego użytkowania będą odpowiadać nawet najbardziej wyszukanym gustom.

Bezdotykowa armatura

Picie wody z kranu to czysta przyjemność dzięki BLUE PURE od GROHE

Bezdotykowa armatura w domach prywatnych

Marka GROHE ma propozycje, również dla domów prywatnych, gdzie stały kontakt ze sobą ma kilka najbliższych osób. Baterie kuchenne, które mogą być obsługiwane bez użycia rąk, za pomocą przedramienia, nadgarstka czy łokcia, są nie tylko higieniczne, ale i bardzo praktyczne. Dzięki technologii GROHE EasyTouch, która jest zastosowana w kolekcjach GROHE Zedra Touch i GROHE Minta Touch, wystarczy dotknąć wylewkę w dowolnym miejscu, aby uruchomić przepływ wody. Dla tych, którzy chcą zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz cieszyć się wygodą w domu, sprawdzi się będzie bateria kuchenna z technologią GROHE Footcontrol, z umieszczonym sterownikiem u podstawy szafki, dzięki któremu przepływ wody można kontrolować za pomocą dotknięcia stopą. Technologię można z łatwością zastosować w każdej baterii kuchennej marki GROHE z wyciągana wylewką.

Bezdotykowa armatura

ZOBACZ PRODUKTY MARKI GROHE

Zapytaj // naszego eksperta

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków