Czarna armatura łazienkowa Siena Black polskiej marki HushLab
modeko.studio

Hit wnętrz – czarna armatura łazienkowa Siena Black polskiej marki HushLab

Czarna armatura łazienkowa to coraz bardziej popularny trend. Jak udowadniają liczne realizacje architektów, stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych chromowanych baterii czy nieco bardziej zobowiązujących w odcieniach złota. Ponadczasowa czerń doskonałe dopełnia klimat łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym a nawet rustykalnym. Najpopularniejszą kolekcją w ofercie showroomów z Grupy Internity Home jest Siena Black polskiej marki HushLab. Co wyróżnia tę linię? O jej niewątpliwych zaletach opowie specjalista na co dzień doradzający klientom w warszawskim salonie IH, po godzinach prowadzący podcast ,,Spokojnie o wnętrzach” – Rafał Hampel.

 

 

Czarna armatura łazienkowa – w czym tkwi jej fenomen?

Pewnie już zdążyliście zaobserwować coraz większą popularność czarnej armatury, która pojawia się w wielu projektach łazienek, ukazując swoje nieskończone możliwości aranżacyjne. Zastanawialiście się z czego to wynika? Czy to tylko moda, która niedługo minie?

 

 

 

,,Czarna armatura łazienkowa Siena Black doskonale wpisuje się w aktualne trendy i – co ważne – dzięki uniwersalnemu designowi i najwyższej jakości – jest wyborem na lata. Plusem, który doceniają nasi klienci jest również fakt, że baterie te są pokryte lakierowaną matową powłoką, dzięki której nie widać na nich odcisków palców oraz są łatwe w utrzymaniu w czystości jeśli zadbamy o regularną codzienną pielęgnację”.

Rafał Hampel (specjalista w showroomie Internity Home w Warszawie)

 

 

czarna armatura w łazience
design: modeko.studio

 

Wzrost popularności czarnej armatury łazienkowej wynika z:

 • coraz lepszego stosunku jakości do ceny;
 • coraz lepszej technologii produkcji, co wpływa na wysoką jakość produktów;
 • chęci znalezienia ciekawszej alternatywy dla wszechobecnej chromowanej armatury;
 • panujących trendów – czerń jest kolorem ponadczasowym, który łatwo połączyć z innymi barwami i fakturami, jak np. drewno, beton, marmur itp.

 

 

Wybór armatury do łazienki – sekret specjalistów

Jeśli zależy Ci na harmonijnej aranżacji łazienki, każdy element, włącznie z armaturą, powinien być spójny. Zwróć uwagę na to, aby baterie pasowały do stylu łazienki.

Jednak niezależnie od obranego kierunku, warto w ramach jednego projektu trzymać się tylko jednej linii. Wtedy możemy mieć pewność, że w naszym salonie kąpielowym zapanuje pożądana harmonia.

 

czarna armatura łazienkowa
design: Madama

 

Czarna armatura łazienkowa z linii Siena Black marki HushLab

Przykładem czarnej armatury łazienkowej jest linia Siena Black polskiej marki HushLab (produkty dostępne w naszych showroomach: Internity Home i Prodesigne). W kolekcji znajdziemy baterie umywalkowe, prysznicowe, wannowe, wannowo – prysznicowe oraz bidetkę.

 

,,Ogromną zaletą kolekcji Siena Black, którą szczególnie doceniają architekci i projektanci wnętrz, jest jej komplementarność. W linii odnajdziemy każdą potrzebną baterię do pełnego wyposażenia łazienki (włącznie z tą typu bidetka). Nie stanowi problemu również dobranie z oferty IH pozostałych elementów aranżacji, jak chociażby przycisk do stelaża wc czy innych akcesoriów w kolorze idealnie dopasowanym do baterii. Kompletna oferta Internity sprawia, że możemy wyposażyć całą inwestycję w jednym miejscu z dedykowanym specjalistą do kontaktu”.

Rafał Hampel (specjalista w showroomie Internity Home w Warszawie)

 

 

W nurcie ekologii

Dobór odpowiedniej armatury jest także jednym ze skutecznych sposobów na zaprojektowanie łazienki w duchu zrównoważonego rozwoju. Mniejsze zużycie wody jest możliwe dzięki bateriom ze zintegrowanym ograniczeniem przepływu strumienia wody. Ponadto warto pamiętać o wylewkach wyposażonych w perlator.

 

Ekologia – ranking baterii, które najlepiej wybrać i dlaczego – [Top Trend]

 

,,Ważnym aspektem doboru armatury jest ochrona środowiska naturalnego. Oprócz tego, że rekomendujemy delikatne środki czystości, które przy regularnym stosowaniu dają najlepsze efekty, baterie umywalkowe z linii Siena Black charakteryzują się małym przepływem wody, co nie tylko wpisuje się w nurt eko, ale też ma bezpośrednie przełożenie na mniejsze zużycie wody”.

Rafał Hampel (specjalista w showroomie Internity Home w Warszawie)

 

 

czarna armatura
proj. OIKOI | zdjęcia: Martyna Rudnicka

 

 

Potrzebujesz fachowej rady i pomocy w wyposażeniu swojego mieszkania? Skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków